Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Prosím o preventivní kontrolu

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Jakob
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: 30 čer 2005 18:28
Bydliště: Praha 4

Re: Prosím o preventivní kontrolu

#16 Příspěvek od Jakob »

Pokud spustím kontrolu přes Windows defender, stále se zobrazuje upozornění viz níže. Nelze provést žádnou akci, protože Windows defender odkazuje na již odebraný soubor file: D:\Hry\Desperados.III.Update.v1.2.4-CODEX\Update\Setup.exe
Přílohy
defender.jpg
defender.jpg (38.75 KiB) Zobrazeno 561 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o preventivní kontrolu

#17 Příspěvek od Rudy »

Tak je to jasné. Je to záznam v registry, který je nefunkční. Samotný záznam v registry, který nic nespustí, není nebezpečný, Windef pouze ví, že patří k malware a proto na něj upozorňuje. Nezbývá, než se pokusit ho smazat ručně. Návod: https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=46&t=2791 , nebo ho ignorovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Jakob
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 20
Registrován: 30 čer 2005 18:28
Bydliště: Praha 4

Re: Prosím o preventivní kontrolu

#18 Příspěvek od Jakob »

Zkusil jsem vymazat ručně přes registry, našel nějaký záznam o odebraném souboru, smazal jsem údaje, ale při nové kontrole se znovu objevil odkaz. Pátral jsem a našel jsem řešení, kam si Windows defender schovává historii.

Přes správce úloh jsem si našel Antimalware Service Executable a otevřel umístění souboru: C:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Scans\History\Service a vymazal ručně obsah historie ochrany.

Momentálně Windows defender nehlásí žádná další upozornění. Mockrát vám děkuji za pomoc :closed:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o preventivní kontrolu

#19 Příspěvek od Rudy »

OK. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno