Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

preventivni kontrola

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
jakob kovařík
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 209
Registrován: 26 pro 2007 17:47

Re: preventivni kontrola

#16 Příspěvek od jakob kovařík »

... nevim, jak s cistenim, porad mi tu vyskakuje okno od avastu, ktere vsechny procesy a programy ze mi to zpomaluji pocitac.
ale nevim, jestli je vyrazny rozdil mezi ccleanerem, pripadne necim jinym a nejakym programem od avastu.
ani jestli antiatrack, ke kteremu jsem se nechal zlakat, je dobry nebo jestli je to dalsi zpomaleni systemu:)
nebo jestli zone alarm FW + avast free AV je dobra kombinace (na ochranu a na system).

Kodlz
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 780
Registrován: 30 kvě 2008 12:11

Re: preventivni kontrola

#17 Příspěvek od Kodlz »

nemam zkusenosti s avastem. ja momentalne pouzivam bitdefender a na cisteni ccleaner.
ale myslim ze kombinace avast + zone alarm muze byt dobra... pokud jde o dalsi veci tak nevim.

jakob kovařík
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 209
Registrován: 26 pro 2007 17:47

Re: preventivni kontrola

#18 Příspěvek od jakob kovařík »

rozumim a diky moc za vse!
:)

Kodlz
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 780
Registrován: 30 kvě 2008 12:11

Re: preventivni kontrola

#19 Příspěvek od Kodlz »

rad sem pomohl :closed:

Zamčeno