Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

SAMOKOPÍROVÁNÍ jednotek CD-ROM a Virtual CD už 129, Trojan?

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zamčeno
Zpráva
Autor
mlc17
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 11 úno 2013 06:06

SAMOKOPÍROVÁNÍ jednotek CD-ROM a Virtual CD už 129, Trojan?

#1 Příspěvek od mlc17 »

Samo kopírování jednotek CD-Rom v PC od F-Z a další jednotek CD-Rom DiscSoft Virtual SCSI CdRom Device, těch je už 129,
zvyšuje se to, včera 50.

--1)'' DiscSoft Virtual SCSI CdRom Device ''
-vlastnosti: cesta k ikoně třídy
%SystemRoot%\System32\imageres.dll,-30
-Jak vidím toto, vidím už trojan, jak to dělá blbiny, možná ne přímo tohle, ale na 100% tam vir, havěť opět je.
'' %SystemRoot%\System32\ '' Toto mi poraďte co znamená? Objevují se mi teď %systemRoot'% v PC nějak moc, dřív mi někdo
napsal na foru na toto ''máš tam trojan jako prase'' a byl, takže jak tam vidim ty procenta %systemroot% už se děsim.
--2)Nyní to je zahlcené diskovými jednotkami BD-ROM od písmena (F:) až po (Z:), jak odinstaluju např. BD-ROM(K:) hned to
nakopíruje novou toho písmena tedy BD-ROM(K:)
To je 1 věc a další:
-- 3) Rozkliknu přes vlastnosti nebo správce zařízení jednotky DVD/CD-ROM ukáže mi to včera 50 jednotek a dál přibývali, když jsem
se je chtěl odinstalovat a teď jsem je spočítal 129x '' DiscSoft Virtual SCSI CdRom Device''.
Používám virtuální CD na hry přes ISO, ale že bych to tak nastavil nechtěně?- pochybuju, ikdyž ve spěchu je možné vše, ale
stejně mi to zavání trojanem, nebo vir, či co to je?
--- Prosím vás zkuste mi poradit, vím, že se tu pár lidiček ve věcech vyznají, vřelé díky. pošlu log, jestli se to dá léčit nebo co to je?
DĚKUJI MNOHOKRÁT za každý postřeh. Milan.
Přílohy
FRST.rar
Nešlo mi poslat log v txt. proto v raru:-(
(31.97 KiB) Staženo 80 x

mlc17
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 11 úno 2013 06:06

Re: SAMOKOPÍROVÁNÍ jednotek CD-ROM a Virtual CD už 129, Troj

#2 Příspěvek od mlc17 »

Posílám co mi hledá Malwarebytes program 1x utorrent a podruhé pishing, tak nevím, posílám ve win rar, nejde mi txt poslat,.
Díky moc za pomoc.... Milan
Ale zajímavé je, že pokročilá kontrola v Esset výměnných médiích , CD, DVD, USB je šedá a nejde spustit, narozdíl od dalších dvou.
Nevím. Jestli někdo prosím vás víte o nějakých programech, které funfgují a vím, že je potřeba na každou havěť jiný program, tak mi napište, díky něco znám, ale s vyhledáváním toho moc nevím, to pak reinstal a někdy se nehodí, ikdyž je hned. Měl jsem kdysi seznam programů , to mě pomohli na torrentech a ještě byly portable, že kdyby někdo věděl nějaký seznam zhruba co používá například budu vděčný, když mi je sem napíšete. zdravím
Přílohy
MALWAREBYTES scan pishing a utorrent blokuje web.zip
(1.44 KiB) Staženo 80 x

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: SAMOKOPÍROVÁNÍ jednotek CD-ROM a Virtual CD už 129, Troj

#3 Příspěvek od Conder »

Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Zamčeno