Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ntb z druhé ruky v záruce od Alza.cz

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
Horst_Fuchs
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: 27 pro 2013 17:41

ntb z druhé ruky v záruce od Alza.cz

#1 Příspěvek od Horst_Fuchs »

Dobrý den,
netuším zda by můj dotaz a žádost mohla spadat pod toto fórum, kdyžtak mě prosím odkažte jinam.
Jde o to že kupuji notebook z druhé ruky, který je dle majitele ještě 5měs. v záruce s originálním OS zakoupený v Alza.cz
Přesto by mě zajímalo, proč prodejce nabízí přístroj po roce a půl používání?
Prý má nový ultrabook, tak nevím.
Existuje prosím nějaká možnost testu, který bych měl nechat majitele provést, než si přístroj předáme?
Předem mnohokrát děkuji za pomoc a odpověď.
Pěkný den,
Marek

Ps: jedná se o tento přístroj,
Notebook Lenovo B50-30 černý (Pentium N3540, 4GB, 500GB, 15.6", HD, DVD±R/RW, Intel HD, BT, FPR, CAM, Win10 )

Plně funkční, ještě 5 měsíců v záruce. Skvělý stav, nová baterie, výdrž 5h30'. Po předchozí domluvě instalace kompletního programu Microsoft Office professional 2016 za příplatek 350kč.

Počítač je obnovený do továrního nastavení, připravený k použití, používán 1,5 roku pracovně.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ntb z druhé ruky v záruce od Alza.cz

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
To, proč uživatel NB prodává, ví jen on sám a těžko nějakým softwarem lze otestovat, jak na tom je. I za použitou věc původní majitel odpovídá po nějakou dobu a ručí i za skryté vady. Podle verze biosu, lze soudit na jeho stáří a softwrem na kontrolu disku lze ověřit najeté provozní hodiny za předpokladu, že disk nebyl vyměněn. To je asi tak vše.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět