Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Prosím kontrolu logu

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7262
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Prosím kontrolu logu

#16 Příspěvek od altrok »

Jeste by me zajimalo, zda zaseky budes pozorovat i kdyz budes dejme tomu v live CD jakehokoliv systemu. Podle testu disk vypada ok a zaciname podezirat MB nebo CPU... Bez nahradnich dilu me nenapada zpusob, jak puvodce problemu jednoznacne urcit.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

oceanik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 04 úno 2013 14:27

Re: Prosím kontrolu logu

#17 Příspěvek od oceanik »

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Nevšiml jsem si, že už je tu druhá stránka.

Vyzkouším live CD a dám vědět jestli se něco stane. Mám zkusit zprovoznit windows nebo myslíte, že bude stačit Linux?

Pokud by byl problém s deskou a nebo procesorem, tak ty hodlám vyměnit, ale chtěl jsem původně zjistit jeslti nemám v PC nějaký nepořádek a kolega Conder se hned ujmul řešení problému s HW za což jsem velmi vděčný.

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7262
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Prosím kontrolu logu

#18 Příspěvek od altrok »

Tez se omlouvam za pozdni reakce. S kazdym slovem Condera v tomto vlakne naprosto souhlasim. Pocitac je i dle meho bez malwaru a troufam si tvrdit, ze se jedna o HW problem... problem je, ze si netroufnu rict, ktera komponenta popisovane problemy zpusobuje.
Jakekoliv LiveCD mas po ruce nabootuj a sleduj zaseky. Pokud se ti doma vali volny disk (SATA), na ktery bys mohl nainstalovat Windowsy, tak to taky vyzkousej, at vyloucime vadu disku.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

oceanik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 04 úno 2013 14:27

Re: Prosím kontrolu logu

#19 Příspěvek od oceanik »

Vložil jsem do PC starší disk a nainstaloval na něj Win 10. Při hraní a chrome jsem nepozoroval žádné sekání, ale napadlo mě, že tam nemám žádnou z aplikací, které běží na pozadí (google drive, steam, ccleaner, Avira antivirus a GeForce Control Panel a Experience).

Budu ten win nadále zkoušet a zase se zkusím ozvat buď v případě zaseknutí a nebo řekněme o víkendu.

oceanik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 04 úno 2013 14:27

Re: Prosím kontrolu logu

#20 Příspěvek od oceanik »

Dobrý den,
pořád žádný zásek nenastal, proto jsem dnes nainstaloval Avira Antivirus. Používal jsem jej, ale nevím jestli nestačí obyčejný windows defender. Jaký na to máte názor vy?

Pokud se nic nezmění, tak za pár dní nainstaluju Steam a pak postupně další programy běžící na pozadí. Nebudu je tu všechny vypisovat, abych zbytečně nespamoval.
Napíšu zase až se něco stane nebo až budu mít všechny programy souběžně vyzkoušené.

EDIT: Dnes mi kolega poradil, že mám zkusit prohodit SATA kabely u těch dvou disků s windowsem, že by se tak dalo zjistit, jestli není chyba na desce nebo kabelu, takže vyzkouším i tuto variantu.
EDIT 2: Tak nic, během 10 minut se původní disk znovu zasekl.

oceanik
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 04 úno 2013 14:27

Re: Prosím kontrolu logu

#21 Příspěvek od oceanik »

Dobrý den,
dostal jsem se k dostatečnému množství peněz a koupil jsem si upgrade.
Mám novou desku, procesor a ramky a po týdnu jsem nezaznamenal jediné zaseknutí. Problém byl nejspíš někde v desce.

I tak vám velmi děkuju za vaši pomoc a ochotu.

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4399
Registrován: 30 pro 2013 22:29
Bydliště: Bratislava

Re: Prosím kontrolu logu

#22 Příspěvek od Conder »

Nie je zaco, radi sme napomohli :)
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Odpovědět