Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zotavení systému Windows z chyb - Vista

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
T-Boy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 22 srp 2009 12:43

Zotavení systému Windows z chyb - Vista

#1 Příspěvek od T-Boy »

Dobry den, mam velky problem. Vlastnim herni ntb ASUS G1. Slapal mi skvele az do vcerejska, kdy na me vykoukla obrazovka zotaveni systemu windows z chyb. jsou na vyber dve moznosti : spustit opraveni systemu (nebo neco na ten zpusob), nebo spustit system normalne. kdyz dam prvni moznost, spusti se mi tato obrazovka znova, kdyz dam druhou moznost, ntb se restartuje a pusti se ta obrazovka znova. Do BIOSu se mi dostat nejde, ani Windows nejdou nabootovat z disku. Za kazdou pomoc budu vdecny.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotavení systému Windows z chyb - Vista

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
restartujte PC a stlacajte F9. Mala by sa spustit obnova z recovery particie.
Ak ste recovery particiu zmazali, do boot menu by ste sa mali dostat stlacenim Esc.
Obrázek

Nebster0075
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 29 kvě 2010 10:32

Re: Zotavení systému Windows z chyb - Vista

#3 Příspěvek od Nebster0075 »

Dobrý den,
mám stejný problém...Počítač mi šlapal naprosto v pořádku. Včera jsem ho zapl a na obrazovce mi vyskočilo Zotavení systému windows z chyb. Vložil jsem tam už několik CD ale pořád se nic nestalo, ani nevím co mám pořádně dělat v BIOSu. Prosím pomozte mi... Omlouvám se v počítačích se vůbec nevyznám. (mám vistu)

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotavení systému Windows z chyb - Vista

#4 Příspěvek od sudanec »

Dobry den,

prosim, zalozte si vlastny thread - ako kazu pravidla fora. Vdaka.
Obrázek

viking85
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 03 črc 2010 12:40

Re: Zotavení systému Windows z chyb - Vista

#5 Příspěvek od viking85 »

Dobry den, stejny problem, pri F9 se to chytilo, ale mam strach o data, prijdu o ne? Nebo se nesmazou pri obnoveni systemu? Zaloha asi mozna pouze vyjmutim disku, dani do supliku a pres usb nahrat na jiny pc, ze? Dekuji za radu.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Zotavení systému Windows z chyb - Vista

#6 Příspěvek od sudanec »

viking85 píše:Dobry den, stejny problem, pri F9 se to chytilo, ale mam strach o data, prijdu o ne? Nebo se nesmazou pri obnoveni systemu? Zaloha asi mozna pouze vyjmutim disku, dani do supliku a pres usb nahrat na jiny pc, ze? Dekuji za radu.
Prosim vas, hned post nad vasim je upozornenie o zalozeni vlastneho vlakna. To fakt nedokazete precitat jednu vetu? Ak nam planujete len zbytocne komplikovat pracu, tak pekne dakujeme.
Obrázek

Zamčeno