Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Kerio - Vypršení licence

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Bajtys
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 11 črc 2008 09:07

Kerio - Vypršení licence

#1 Příspěvek od Bajtys »

Ahoj. Používám Sunbelt Kerio Personal Firewall. Bohužel dnes mi začal hlásit něco v tom smyslu, že běží v režimu omezené verze - zřejmě vypršela jakási zkušební doba. A proto se chci zeptat, bude můj počítač ohrožen? Dá se nějak zařídit, aby mi opět fungoval firewall v normálním režimu? Nevím, jestli se to tu už někdy řešilo, pokud ano, moc se omlouvám. Každopádně děkuji za každou odpověď a radu.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Kerio - Vypršení licence

#2 Příspěvek od Čarls »

Pokud vím jsou omezeny nepodstatné věci Filtrování odchozí a příchozí komunikace je funkční + vše duležité
http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=43143
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Bajtys
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 11 črc 2008 09:07

Re: Kerio - Vypršení licence

#3 Příspěvek od Bajtys »

V té hlášce, co se mi objevuje, je napsáno: filtrování obsahu www je dostupné pouze v placené verzi.
Jestli jsem to dobře pochopil, firewall mi bude fungovat i nadále tak, jak mi fungoval předtím. Pokud to je jinak, tak mě prosím opravte...
Díky.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Kerio - Vypršení licence

#4 Příspěvek od Čarls »

Bajtys píše:V té hlášce, co se mi objevuje, je napsáno: filtrování obsahu www je dostupné pouze v placené verzi.
Jestli jsem to dobře pochopil, firewall mi bude fungovat i nadále tak, jak mi fungoval předtím. Pokud to je jinak, tak mě prosím opravte...
Díky.
Přesně tak .
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

juro111
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2011 19:29

Re: Kerio - Vypršení licence

#5 Příspěvek od juro111 »

Ahojte.
Mne skončila 30 dňová verzia už dávno a od vtedy mi takmer každý deň vyskočí tá hláška. Dá sa s tým niečo spraviť, aby to nevyskakovalo?
Ďakujem.

Zamčeno