Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

"Výpadky" internetu

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
ervussus
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 117
Registrován: 15 dub 2010 14:07

"Výpadky" internetu

#1 Příspěvek od ervussus »

Dobrý den,

mám takový problém s internem, ale nedá se to nazvat výpadek jako výpadek. Výpadek myslím to, že internet v NEPRAVIDELNÝCH intervalech (1x až 2x) za den prostě přestane komunikovat se servery. Poznám to takhle, že mě to vyhazuje z her například u World Of Warcraft, zůstanu stát na Connecting, Battlefield 3 píše: You were disconnected from EA Online (1). Hry mám samozřejmě originálky. Ale internet jako takový v prohlížeči jede stále stejně, včetně stahování, které se nijak nezpomalí. Dělá to i když jedu přes kabel či WiFi. Pokud to spadne, stane se to i bráchovi, takže ovladače a atd. je v pohodě. Router je dán do default nastavení a vše znovu nastavené, ale zase to dělá.

Dokázali byste mi poradit. Předem velmi děkuji.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: "Výpadky" internetu

#2 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

Na nasem foru se hrami nezabyvame, jsme forum bezpecnostni.

:closed:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět