Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Kombinace Produktu Comodo Firewall 6 + Comodo Antivirus 6

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Lilly [FR]

Kombinace Produktu Comodo Firewall 6 + Comodo Antivirus 6

#1 Příspěvek od Lilly [FR] »

:?: Dobry večer, chtěla bych se tady zeptat všechny uživatele co použivaji produkt - Comodo Firewall 6 a Comodo Antivirus 6 na jeden můj dotaz a přečist si tady vaš nazor a vyjadřeni.

:arrow: Včera rano jsem řešila jeden problem s jedním uživatelem co mi neodsouhlasil můj nazor ohledem zabezpečeni počitače s produkty COMODO FIREWAL 6 a COMODO ANTIVIRUS 6.
:arrow: Ja mam v pc nainstalovany AVAST 8 Free + COMODO FIREWALL 6 a SUPERANTISPYWARE Free, ten je pořad v offline modu, protože ho využivam jenom na tydenni jednorazovu kontrolu
:arrow: Co mam za problem, nemam dostatek zkušenosti použivani produktu COMODO ANTIVIRUS 6 a rozhodla jsem se ho otestovat a sloučit ho s COMODO FIREWALEM 6
:arrow: Možna, že tato 6-kova verze COMODO ANTIVIRUSU nebude ,už tak problematicka, protože s COMODO ANTIVIRUSEM ve verzi 3 a 5 jsem měla negativní zkušenost a vyhodnocovala jsem ho jako nepopularní a nedostatečny antivirus. Detektoval aj soubory co neobsahovali virus.Falešna detekce /Nainstalovane systemove aplikace z original pc her nebo z original zvukovych ovladaču/
To si pravě velice dobře pamatuji, proto jsem ho odinstalovala pryč a zůstala jsem jenom u COMODO FIREWALLU, je to velice kvalitny štit a můžu se s jistotou na něho spolehnout

Tak a tady je url vzkaz na comodo server. http://www.comodo.com/home/internet-sec ... y-pro.php? , můžete se nato podivat.....

:o :?: Nevim si teď sama poradit co si těch produktu mam vybrat
:shock: Zda bude pro mě lepši samostatni kombinace COMODO FIREWALL 6 a samostatni COMODO ANTIVIRUS FREE /Nemam jistotu duplicitnych ochran a kompatibility DEFENSE a SANDBOX/
:?: Nebo stači odinstalovat AVAST a COMODO FIREWAL 6 co, už mam v počitači a vybrat si balik produktu COMODO INTERNET SECURITY co,už všechno v sobě ma...
:?: Pokud se podívate mili uživatele na server comodo je tam mnoho kombinaci a verzi baliku produktu COMODO INTERNET SECURITY co ochraní ještě meho e-mailoveho klienta THUNDERBIRD.
:| Ja jsem tady něco našla i na foru ohledem diskuze firewallu a antiviraku od comoda, ale pro mně jsou to, už neaktualni informace, protože jedna se o starši verze.

Zde vam uvedu seznam:
------------------------
? - Comodo Internet Security Pro 2013
? - Comodo Internet Security
? - Comodo Internet Security Complete 2013
? - Comodo Antivirus Advanced 2013
? - Comodo Antivirus Free Single Verze
? - Comodo Firewall Free Single Verze

Takže jenom na zavěr, byla bych vam všem vděčna za vaš nazor a zkušenost COMODO ANTIVIRUS a ocenila bych všechny uživatele co použivaji produkty comodo, co byste mi DOPORUČILI, ja mam jeno zkušenost s firewallem

Velice rada si přečtu vaše nazori a vyjadřeni, předem vam všem děkuji. kdo sem napsal a přeji hezky večer

majjki
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 156
Registrován: 27 úno 2011 16:14
Bydliště: Bratislava

Re: Kombinace Produktu Comodo Firewall 6 + Comodo Antivirus

#2 Příspěvek od majjki »

Ja odporučam ked už chcete tak kompletné riešenie Comodo Internet Security free: http://www.comodo.com/home/free/free-pr ... ty-pro.php Odinštalovať Avast aj Firewall Comodo a nainštalovať kompletne riešenie Comodo. Nastavenie čo sa tyka firewallu je Tu: http://www.techsupportalert.com/content ... rewall.htm Co sa tyka antivirusu je to už individualne podla potrieb uživatela. No aj v zakladnom nastaveni odvedie antivirus dobru pracu.
Naposledy upravil(a) Mc_Murphy dne 13 bře 2013 15:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Editováno. Byl to maglajs, musíš dodržovat mezery mezi odkazy, jinak to bude nečitelné.
Používam: Obrázek___ Obrázek___Obrázek____Obrázek

Lilly [FR]

Re: Kombinace Produktu Comodo Firewall 6 + Comodo Antivirus

#3 Příspěvek od Lilly [FR] »

:) Ahoj, děkuji vam za pomoc a radu, už jsem si to stahla a nainstalovala, zatim to vypada byt v pohodě :worship: :idea:
:| Zatěž je minimalni a doufam, že na CIS 6 se můžu spolehnout ohledem bezpečnosti.
:arrow: Nema sice web scanner ohledem monitorovani bezpečnych a nebezpečnych web.stranek, ale doufam, že infiltraci, už předem chytne, než stači nasměrovana haveď vstoupit do mojeho počitače

Děkuji vam a přeji hezky zbytek večera......

majjki
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 156
Registrován: 27 úno 2011 16:14
Bydliště: Bratislava

Re: Kombinace Produktu Comodo Firewall 6 + Comodo Antivirus

#4 Příspěvek od majjki »

Takže miesto Web scaner možno použiť doplnok WOT.Je to rozširenie,doplnok pre prehliadač,ktory na zaklade skusenosti uživatelov upozornuje na bezpečnosť web stranok.Podporuje všetky zname prehliadače. :)
Používam: Obrázek___ Obrázek___Obrázek____Obrázek

Lilly [FR]

Re: Kombinace Produktu Comodo Firewall 6 + Comodo Antivirus

#5 Příspěvek od Lilly [FR] »

Majki děkuji ti za tip doplňku WOT, vypada, že je velice spolehlivy a ma kvalitu.....Učitě je lepši než AVG Safe Web, nezatěžuje browser firefox.... :thumbsup: dik, tohle budu určitě doporučovat aj ostatním novačkum.... :|

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombinace Produktu Comodo Firewall 6 + Comodo Antivirus

#6 Příspěvek od radek178 »

Byt tebou se na WOT zas tak nespoleham, protoze velkou spoustu stranek vubec nezna. Najdi si treba 20 zavirovanych stranek, kdyz budes hledat neni to problem, a uvidis, ze WOT se u vetsiny vubec nechyta. Navic je to doplnek, ktery oznamuje weby, u kterych je uz "skodlivost" prokazana (mimo jiny WOT oznacuje jako skodlive napriklad i weby, kde neni zadny vir, ale napriklad se uzivatelum nelibi nebo ti konkurence naklika minusy), takze se vubec nechyta na cerstve infikovane weby. WOT je spis doplnek pro babicku nebo dedecka, aby omylem nezabloudili nekam, kam by nemuseli.

Comodo nechce web stit, protoze pry podle nich zpomaluje a veri zvemu AV, Sandboxu a dalsim vecem z CIS tak, ze pry ho nepotrebuji.

Na jednom z PC pouzivam komplet placeny CIS - je stejny jako free, jen ma par mozonsti navic, jako podporu od Comodo zdarma, garanci, ze nechytis vir apod. Proste veci k nicemu, ale je pravda, ze vir jsem tam jeste nechytil a to lezu vsude a stahuju a spoustim soubory na pouzivanem PC bez virtualu. Nicmene si zacinam myslet, ze je lepsi kombinace AV s webshieldem a Comodo FW, protoze Comodo FW pouziva cloudovy databaze a umi najit vir, ktery treba AV od Comoda nezachyti. Setkal jsem se s tim casto. Proto je podle myho lepsi mit jiny AV a navic cloud od Comodo FW, plus dalsi vyhody FW (HIPS, Sandbox nebo plnou virtualizaci - tu pouzivam ja). Takze na dalsim PC ted delsi dobu zkousim Avast 8 a Comodo FW a taky je zatim vse ok a lezu taky vsude, objevene viry si posilam mezi zkusebnima PC a rozdily videt jsou.

Zamčeno