Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#16 Příspěvek od Pavuk29 »

radovan píše:Ahoj,
no - to jsem vygůglil - vícekrát , než jsem už už chtěl objednat W7, tak jsem úvahy o w7 zastavil.
Ani reinstalace - čistá nová XP mne netáhne, protože jinak vše jede naprosto stabilně, lépe řečeno jelo, než po pokusech na dálku zůstaly stopy po nouzovém režimu a win-instaler odpoledne nahlásil při instalaci akt. Javy že v nouzáku nemůže instalovat.
Nejsem tak znalý OS, jedině se obrátím na podporu, pak snad nově instaler??
Jak se do toho hrábne, tak ..... ne já jdu domů. Ahoj..R
CS4 a CS5 mam na W7 otestovane, slapu v pohode. Ostatne verzie neviem.
No, drzim palce, nech to nemas moc rozhasene...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

danny12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 01 zář 2008 19:06

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#17 Příspěvek od danny12 »

Tak to jsem zvědav, kdy nám ofiko hodlají z Nortonu sdělit, zda jejich produkty na XP ještě pojedou...Mám předplaceno ještě 355 dní, tedy skoro na celý další rok.. :roll: pokud by tu podporu ukončili, byl by to za ty prachy pěkný podvod.. :twisted: Tak uvidíme, ale týden na pc bez ochrany už se mi zdá celkem dost, za ty peníze. Kdyby se něco změnilo, byly nové zprávy, dejte prosím vědět. Díky :thumbsup:

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP
VIP
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#18 Příspěvek od cernohous13 »

Chtělo by to kontaktovat jejich technickou podporu, Symantec nebude určitě dávat zprávu nám na fórum.
Podle toho článku na odkazu by to mělo proběhnout automaticky :?:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

danny12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 01 zář 2008 19:06

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#19 Příspěvek od danny12 »

Tak určitě jsem nepočítal, že by Symantec psal oficiální zprávy na forum Viry.cz.. :D , ale spíše jsem myslel na ty, kteří se zde trápí se stejným problémem jako já, a vládnou lépe anglicky, popř zahlédnou nějakou zprávičku na českých webech dříve, než-li já... :thumbsup:

machi3
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 07 bře 2013 13:57

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#20 Příspěvek od machi3 »

Tak jeste dnes dopoledne stale stejne. Sice nejnovejsi verze Norton 360 (20.3.0.36), ale nefunkcni, aspon dle hlaseni aplikace Norton a samotnych WindowsXP. Proto jsem znovu zkusil Norton Remove & Reinstall Tool, ktere mi nabidlo reinstalaci na starsi verzi 20.2.1.22.
Po restaru a reaktivaci, jsem spustil nejprve pro jistotu Autofix (1 polozka opravena).
Pak liveupdate (15 polozek stahnuto,opraveno,dokonceno), verze zachovana.
Pak znovu liveupdate (3 polozeky stahnuty,opraveny,dokonceny), nabidnut restart, po restaru verze zachovana.
Znovu liveupdate (neco uspesne aktualizovano) a dalsi liveupdate (uz zadna aktualizace), verze stale stejna. Rychle otestovani na viry dle poslednich definic, restart, liveupdate (opet zadna aktualizace), verze stejna.

Ted na tom jedu uz hodinu, prubezne s liveupdate a OK. Verze se nemeni, coz neresim aspon to funguje :happy: .

bufu1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 152
Registrován: 16 říj 2009 19:49

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#21 Příspěvek od bufu1 »


danny12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 01 zář 2008 19:06

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#22 Příspěvek od danny12 »

machi3
díky, udělal jsem to přesně dle tvého postupu, a funguje mi to stejně, jako tobě. :thumbsup:
Zkoušel jsi již aktualizovat verzi, nebo ještě vyčkáváš ?

bufu1
díky za aktuální zprávu. Udělal jsem tentýž zásah, co kolega výše, funguje to. Zatím zůstávám u starší verze, kterou mi nainstaloval Norton Tool..

bufu1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 152
Registrován: 16 říj 2009 19:49

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#23 Příspěvek od bufu1 »

Dobrý večer,

tak jako třetí hlásím úspěšnou opravu Norton 360. Jediné co mě při této opravě naštvalo bylo, že se my ztratila sada pro zálohování.

machi3
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 07 bře 2013 13:57

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#24 Příspěvek od machi3 »

Pro danny12:
No to zatim nejde, resp. pro reinstalaci pres NRnR mi to vcera nabidlo pouze tu verzi 20.2.1.22 pro N360 CZ na Windows XP, ktera se pres liveupdate aktualizacni kanal do dneska nezmenila, takze predpokladam, ze tu nejnovejsi stale opravenou nemaji a funkcni je pouze ta. To jestli se ptas, zda jsem nezkousel zvolit polozku "Vyhledat novou verzi", coz mne sice napadlo, ale radeji jsem ji nepokousel. Opravdu nemam cas delat Symantecu testera a jsem rad ze to funguje dobre a s aktualnima definicema viru a pravidel.
Nevim jakou ti to nabidlo verzi v pripade tveho NIS 2013. Nejsem si jisty, ale ty problemy pravdepodobne souvisi s prechodem na jednotne cislovani verzi vsech tri bezpecnostnich produktu Symantecu a podpora verze pro Windows XP je bohuzel az posledni v rade.

Pro bufu1:
Diky za info. Jinak je s podivem, ze tak dulezita informace neni nikde dostupna ani s odstupem nekolika dni. Zaroven aspon na tom antivirovem centru se neco objevilo, skoda jen ze neuvadeji zdroj.
To, ze se ti ztratily informace ohledne nastaveni zalohovani, tak to ti neporadim, mne to nevadilo, nemam nic nastavene.

danny12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 01 zář 2008 19:06

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#25 Příspěvek od danny12 »

machi3
nabídlo mi to stejnou verzi, jako tobě, a stejně jako ty jsem u ní zatím zůstal, a vyčkávám. Kdyby se něco prosáklo, dejte vědět, já učiním totéž.
Zatím se měj a díky za odpověd :thumbsup:

danny12
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 69
Registrován: 01 zář 2008 19:06

Re: NIS 2013 náhle přestal instalovat aktualizace

#26 Příspěvek od danny12 »

Tak konečně automaticky aktualizováno na v. 20.3.0.36, a funguje bez problémů.. :happy:

Zamčeno