Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Kaspersky a MybookLive

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
zdenyz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 128
Registrován: 07 úno 2008 19:05
Kontaktovat uživatele:

Kaspersky a MybookLive

#1 Příspěvek od zdenyz »

Zdravim, prosim o radu, mam Win7 a sitovy disk WD Mybooklive, normalne mi s prolozenym sw funguje,ale jakmile nainstaluji IS Kaspersky 2013, disk nenajde WD Smartware. Zkousel jsem meni nastaveni,ale nevim jak. diky za radu.

Lilly [FR]

Re: Kaspersky a MybookLive

#2 Příspěvek od Lilly [FR] »

:) Kaspersky Internet Security je hrozny problem, způsobuje zatěž systemu, nestabilita v pc hrach /High Ping/ a samovolne ukryvani externiho disku na usb.Mnohokrat hlasi aj falešne detekce...
:) Měla jsem s nim jenom problemy a vůbec nemam rada tento antivirus /Moje zkušenost a test v 30 Trial verzi/

:arrow: Odinstaluj ho, misto toho ti doporučuji 3 produkty pro lepši zabezpečeni pc....

- Avast 8 free je mnohem lepši a učinnejši, pokud použivaš internet banking nebo nakupuješ online tak avast 8 - Internet Security/Přidana ochrana IB a Firewall/
- Comodo Firewal 6
- SuperAntispyware free /Ponechat v offline režimu a jenom jednou za čas/Tydenni Interval/ provest jednorazove kontroly po aktualizaci definic, ber to jako vylepšeny doplňek k zabezpečení

- Pokud se rozhodneš pro AVAST Internet Security tak neni potřeba k tomu doinstalovat firewall 6 od firmy comodo, protože, už ma svůj štit /Nezapoměn zase vypnout windows firewal/
- Pokud se rozhodneš pro AVAST free + Firewal Comodo 6, je potřeba vypnout na firewallu comodo v nastaveni behavioralni ochranu, protože ten AVAST 8, už ma vlastni behavioralni ochranu

Jde předevšim o to, aby nebylo zapnutych vice firewall bran nebo 2 rezidentni behavioralni ochrany na systemu

Na zavěr tohle jsem všechno udělala na vlastních testech a od te doby mam klid, vše se zobrazuje tak jak ma, disky atd, system neni vytiženy a je to dobra kombinace ochrany pro uživatele zcela zdarma

Hezký zbytek dne, pokud chceš pak mi napiš, byla bych rada.Kaspersky mam v tom prsty děla si co chce.Nechtěla bych ho ani zadarmo, ale tohle je jenom můj nazor a zkušenost na moji pc sestavě.

Ahoj.... :wub: :thumbsup: :worship:

Zamčeno