Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

PC s avast! 6 = nesplňuje požadavky pro instalaci ZA?

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Fryw
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 22 úno 2010 14:55

PC s avast! 6 = nesplňuje požadavky pro instalaci ZA?

#1 Příspěvek od Fryw »

Zdravím. Po dlouhé době jsem se chtěl vrátit k free Zone alarmu. Stáhl jsem nejnovější verzi z webu výrobce (zaSuiteSetupWeb_100_240_000_en.exe) a celkem mě při instalaci překvapila chyba, která informuje že "je nainstalován avast, tudíž PC nesplňuje požadavky". OS je xp sp3 a avast ve verzi 6. Starší verze ZA nainstalovat lze. Trošku jsem prohlédl ZA forum a jsou tam jen příspěvky staršího data o jakémsi konfliktu, ale jedná se o starší verze produktů. Zatím se mi nic dalšího nepovedlo vygooglit.
Máte podobnou zkušenost?

Obrázek

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: PC s avast! 6 = nesplňuje požadavky pro instalaci ZA?

#2 Příspěvek od tuvok07 »

Zvláštní, já mám Avasta i Zone Alarm a v pohodě - je tedy pravda, že mám Windows 7....
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: PC s avast! 6 = nesplňuje požadavky pro instalaci ZA?

#3 Příspěvek od motji »

Dobré ranko :)
A nestahl jste si náhodou instalačku celého IS balíku? Podle té instalačky jde asi o tento produkt
http://translate.googleusercontent.com/ ... 99myoDwe-g
který obsahuje i antivir, proto se mu Avast nelíbí.

Jinak já mám Avast6 a Zone alarm 9-kovou řadu. Nenašla jsem nikde, že by byla už desítková řada. Zkuste si ZA stahnout zde
http://www.filehippo.com/download_zonealarm_free/
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: PC s avast! 6 = nesplňuje požadavky pro instalaci ZA?

#4 Příspěvek od tuvok07 »

Jo, ta desítka mi taky přišla divná, zvlášť když mi ZA tvrdil, že je v pohodě a nepotřebuje aktualizovat.
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Fryw
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 30
Registrován: 22 úno 2010 14:55

Re: PC s avast! 6 = nesplňuje požadavky pro instalaci ZA?

#5 Příspěvek od Fryw »

Zdravím.
Děkuji. Nainstaloval jsem 9 řadu, která funguje naprosto bez problémů. Jen mi byla divná ta 10. Proklikal jsem se k ní tímto odkazem http://www.zonealarm.com/security/en-us ... signup.htm .
Ale dá se říct, že problém vyřešen.
:)

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: PC s avast! 6 = nesplňuje požadavky pro instalaci ZA?

#6 Příspěvek od motji »

Aha. tak Vám skutečně nabízí IS balík, tedy s antivirem, proto se mu nelíbil Avast, dva antiviry v systému nedělají dobrotu.Pochybuji, že by to bylo zadarmo, nejspíš to byla jen trial verze třeba na 90dní.
Není zač, hezký víkend :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Zamčeno