Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Knihovny a jejich ochrana

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
miraco
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2006 12:10
Bydliště: Vsetín

Knihovny a jejich ochrana

#1 Příspěvek od miraco »

Čau kluci šikovní, vím že jsem tento portál dlouho zanedbával, ale na omluvu - s tou starou plečkou...
Chystám se na nové počítadlo s rychlejším připojením a náš provozovatel netu na baráku slibuje grátis 13 TV a 14 rádií.
Po instalaci prográmku pro shlédnutí jsem měl problém s knihovnou KERNEL32.dll (Popis problému: Po stáhnutí prográmku nejde spustit a hlásí: "Vstupní bod procedury HeapSet Information se nepodařilo v propojovací knihovně KERNEL32.dll nalézt".)
Tuším, že pro vás "PC maniaky" je řešení maličkost. Mě jen napadá, jestli jsem si nenastavil moc velký štít ochrany pro stahování dat???
Díky za poradu a zdraví Milan.

PS: jen se třesu, jestli nejsem v nesprávném tématu.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihovny a jejich ochrana

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
zvacsa ide o problem s verziou windows. Pre ake systemy je aplikacia pisana a na akom systeme ju spustate?
Obrázek

miraco
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2006 12:10
Bydliště: Vsetín

Re: Knihovny a jejich ochrana

#3 Příspěvek od miraco »

Díky za radu. Doposud mám staré W 2000. U provozovatele jsem však nenašel žádné omezení u starších Wéček. Poslal jsem jim chybové hlášení, tak čekám na odpověď. Zatím díky. Milan

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihovny a jejich ochrana

#4 Příspěvek od sudanec »

Njn, to bude asi ten problem, na internete som podobny problem nasiel a tiez za to mohli 2000ky. Myslim, ze najjednoduchsie riesenie bude upgrade windows..
Obrázek

miraco
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2006 12:10
Bydliště: Vsetín

Re: Knihovny a jejich ochrana

#5 Příspěvek od miraco »

Díky. Mám to tak vymyslené, že starenka pujde do PC nebíčka. Pořídím NoteB. a ještě ušetřím spoustu místa na stole. Máš ověřené Visty, či XP? Díky za každů radu.
Myslím, že problém tohoto diskusu by mohl být na 90% vyřešený, ale.... ještě mi neodpověděl provozovatel net připojení, který se holedbal, že do 2 dnů najde řešení. Když vím, že oni z dálky na můj PC vidí a znají několik let jeho konfig., tak už by dávno řekli, že 2litry nevyhovují. Tak čekám.
A zdravím do Blavy (mch. krásného města). Čus Milan.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihovny a jejich ochrana

#6 Příspěvek od sudanec »

Mam otvorene 7cky. Ak to vyriesia, dajte vediet ako - na internete vsade vidim riesenie len upgradom na xp.
Dakujem za pozdrav, aj ked teraz som v Piestanoch.. a zatial prajem prijemny vecer.
Obrázek

miraco
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 5
Registrován: 18 zář 2006 12:10
Bydliště: Vsetín

Re: Knihovny a jejich ochrana

#7 Příspěvek od miraco »

Odpoveď od operátora stále nechodí. To je ako ten nápev od R. Mulera. Že jsem doteď přežil na 2litrech je asi hříčka přírody. Tak říkáš raději XP? Se svými záplatami? No vlastně...a kde nejsou.? Keby si mal viacej času a susedovi valachovi poradil ako nakonfigurovať novů mašinku..Tam ti podstrčí procesor jetý za starého Egypta a super slevu. Laik lehce podlehne.
No. Nebudu zatěžovat rubriku když se nic profesního neděje.
Tentokrát zdravím do Piešťan.
Milan.

Zamčeno