Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Comodo Internet Security Premium

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
kody
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2011 14:00

Comodo Internet Security Premium

#1 Příspěvek od kody »

Bydlím v paneláku a všichni jsou připojeni přes jednu přípojku v colasoft mac scanneru 2 jsem poznal že jistě někdo sleduje můj počítač.Je tento program dobrý k blokování?Nebo máte k doporučení jiný program?

mackousko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 06 led 2011 11:47

Re: Comodo Internet Security Premium

#2 Příspěvek od mackousko »

Firewall slúži práve na tieto účely,monitoruje komunikáciu počítača so sieťou a v prípade útoku na Váš počítač dobre nastavený ,kvalitný firewall musí upozorniť na túto skutočnosť. Comodo firewall určite patrí medzi tie kvalitné.

kody
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2011 14:00

Re: Comodo Internet Security Premium

#3 Příspěvek od kody »

Nahrát samotný program nestačí.Vyzná se někdo v tomhle prográmku jak konkretně bloknout MAC nebo IP adresu?Popřípadě nějaký osvědčený na blokování počítačů přes sít?
Naposledy upravil(a) kody dne 21 led 2011 10:25, celkem upraveno 1 x.

mackousko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 06 led 2011 11:47

Re: Comodo Internet Security Premium

#4 Příspěvek od mackousko »

Na tejto stránke máte presný návod ako blokovať zóny v comodo firewall http://help.comodo.com/topic-72-1-155-1 ... Zones.html

kody
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 17 led 2011 14:00

Re: Comodo Internet Security Premium

#5 Příspěvek od kody »

Jestli doporučujete tento firewall,tak si ho už necham(předtim jsem měl avast,spyboot a net limiter).To nastavení není asi uplně přesné jak v tomto help linku...V zónách mam jen svoji sít kterou jsem zadal při instalování programu a loopback zónu.Žádné Dirty rotten spyware mongers ani nic jiného na výběr tu nemám a zbytek vypadá viz obrázek...Problém asi není vyřešen chtělo by to dát ještě dokupy registry v hijacku atd...
Přílohy
firewall.JPG
(109.66 KiB) Staženo 159 x

Zamčeno