Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
dorkon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 144
Registrován: 27 říj 2008 22:58

Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

#1 Příspěvek od dorkon »

Dobrou noc ,prosím o pomoc, právě jsem nainstaloval firewall comodo,ale po restartu počítače nedojde k naběhnutí windows. Zkoušel jsem to několikrát . Jsem teď v nouzovém režimu a comodo hlásí chybu,která nejde odstranit. Mám výpis od comoda o té chybě. Bohužel se sem celý nevejde.
Přiložím alespoň HijackThis

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 0:42:05, on 2.10.2010
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)
Boot mode: Safe mode with network support

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\cfp.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugin-container.exe
C:\Documents and Settings\Dorkon\Plocha\Dorkon.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.hopsurf.com
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page =
R1 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings,ProxyOverride = *.local
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Odkazy
R3 - URLSearchHook: ICQToolBar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQToolBar.dll
R3 - URLSearchHook: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - (no file)
O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll
O2 - BHO: JQSIEStartDetectorImpl - {E7E6F031-17CE-4C07-BC86-EABFE594F69C} - C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\ie\jqs_plugin.dll
O3 - Toolbar: ICQToolBar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQToolBar.dll
O4 - HKLM\..\Run: [C-Media Mixer] Mixer.exe /startup
O4 - HKLM\..\Run: [HPDJ Taskbar Utility] C:\WINDOWS\system32\spool\drivers\w32x86\3\hpztsb04.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Ulead Memory Card Detector] C:\Program Files\Ulead Systems\Ulead Photo Explorer 7.0\Monitor.exe
O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install
O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [COMODO Internet Security] "C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\cfp.exe" -h
O4 - HKCU\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NVMCTRAY.DLL,NvTaskbarInit
O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\RunOnce: [tscuninstall] %systemroot%\system32\tscupgrd.exe (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\RunOnce: [tscuninstall] %systemroot%\system32\tscupgrd.exe (User 'Default user')
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra button: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\windows\system32\nwprovau.dll
O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{0F15760C-4903-4339-93AC-EC84AA52D25E}: NameServer = 10.255.255.10,10.255.255.20
O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL
O20 - AppInit_DLLs: C:\WINDOWS\system32\guard32.dll
O20 - Winlogon Notify: !SASWinLogon - C:\Program Files\SUPERAntiSpyware\SASWINLO.DLL
O23 - Service: avast! Antivirus - AVAST Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\AvastSvc.exe
O23 - Service: avast! Mail Scanner - AVAST Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\AvastSvc.exe
O23 - Service: avast! Web Scanner - AVAST Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast5\AvastSvc.exe
O23 - Service: Bonjour Service - Apple Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
O23 - Service: COMODO Internet Security Helper Service (cmdAgent) - COMODO - C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\cmdagent.exe
O23 - Service: Google Update Service (gupdate) (gupdate) - Google Inc. - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe
O23 - Service: ICQ Service - Unknown owner - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe
O23 - Service: Java Quick Starter (JavaQuickStarterService) - Sun Microsystems, Inc. - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
O23 - Service: NVIDIA Driver Helper Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
O24 - Desktop Component 0: (no name) - file:///C:/DOCUME~1/Dorkon/LOCALS~1/Temp/msoclip1/01/clip_image002.jpg

--
End of file - 5725 bytes

Uživatelský avatar
stell
VIP
VIP
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 pro 2007 09:27
Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

#2 Příspěvek od stell »

zdravim
1:Pri starte zvolit-Posledna znama konfiguracia. ak nepomoze obnovit system, v nudzovom rezime:
Start-spustit napisat.>>
%systemroot%\system32\restore\rstrui.exe
a obnov system, vyber datum pred instalaciou comoda.
A uz comodo Firewall tam nedavaj.
Log vyzera dobre.
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

dorkon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 144
Registrován: 27 říj 2008 22:58

Re: Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

#3 Příspěvek od dorkon »

Děkuji za radu,obnovení systému pomohlo. Ovšem rád bych měl firewall comodo,který mi fungoval bezchybně do poslední aktualizace,při které došlo k upgradu na verzi 5.... Po tom co jsem zjistil ,že hlásí chybu -(comodo aplication agent není spuštěn) jsem se rozhodl program odinstalovat a nainstalovat znovu. Po instalaci jsem nerozběhl windows a napsal jsem vám o radu. Teď po rozběhnutí počítače jsem comodo opět odinstaloval a znovu nainstaloval instalačkou přímo ze stránek Comodo. Windows teď naběhnou normálně,ale vyskytuje se mi stejná chyba jako po té aktualizaci. Tedy stále ten aplication agent není spuštěn. Vím,že už se tady podobný problém řešil,ale nikde jsem nezjistil ,jestli ten program bez něj můžu používat bez obav z nákazy,nebo zdali je to důležité. program totiž jinak funguje normálně.

Uživatelský avatar
stell
VIP
VIP
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 pro 2007 09:27
Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

#4 Příspěvek od stell »

Ok,
1:odinstaluj comodo firewall.
2:Precisti CCleanerom
3:vloz sem log z RSIT
Stiahnes>>RSIT >>logy vloz sem,
Odstranime sluzbu comodo agent, a vsetko co zostalo visiet v systeme od comoda, a potom znovu nainstalujes comodo firewall.
A uvidime. :)
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

dorkon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 144
Registrován: 27 říj 2008 22:58

Re: Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

#5 Příspěvek od dorkon »

Nechci příliš plýtvat vaším časem,ale dříve než ho opět odinstaluji vám musím říct,že když jsem ho předtím dvakrát odinstalovával přes obvyklý nástroj přidat nebo odebrat programy,tak to nešlo a vyskočila hláška,že při pokusu o čtení ze souboru C:/windows/installer/CFP_setup.MSI došlo k síťové chybě. Pro odstranění Comoda jsem použil nástroj Clean-up tool for comodo internet security. Potom jsem dal windows nástrojem hledat comodo a nic v počítači nezbylo. CCcleanerem jsem to také pročišťoval a také jsem to pročistil programem comodo register cleaner. Akorát RSIT pro kontrolu jsem nepoužil. Teď když víte všechny informace, o tom co jsem s Comodem dříve prováděl,možná změníte postup co dál. Předem dík za radu

Uživatelský avatar
stell
VIP
VIP
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 pro 2007 09:27
Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

#6 Příspěvek od stell »

:) tak co s tebou,
http://www.systemlookup.com/search.php? ... dagent.exe
O23 - Service: COMODO Internet Security Helper Service (cmdAgent) - COMODO - C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\cmdagent.exe
Klik start-klik-spustit-napis services.msc ok
najdi sluzbu:
cmdAgent
daj na automaticke, vlavo hore klikni spustit sluzbu, ok, pouzit, restart.
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

dorkon
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 144
Registrován: 27 říj 2008 22:58

Re: Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

#7 Příspěvek od dorkon »

Dík za radu,ale nakonec nebylo třeba cokoli zkoušet,jelikož to už běží. Počítač byl za tu dobu co to nešlo restartován už několikrát a vždy chvíli trvalo než se Comodo spustil a napsal tu chybu s tím aplikačním agentem. Pod nápisem s chybou bylo okno spustit diagnostiku,kterou jsem vždy spustil a byla zjištěna jakási chyba,která byla prý opravena. Ale nikdy se to po té nerozběhlo. Až teď jsem spustil diagnostiku ještě před tím než se objevil nápis s chybou a po chvíli se to rozběhlo bez chyb. Doufám,že při příštím restartu to půjde už samo.

Uživatelský avatar
stell
VIP
VIP
Příspěvky: 5175
Registrován: 09 pro 2007 09:27
Bydliště: SK-REVUCA
Kontaktovat uživatele:

Re: Po nainstalování comodo,Windows nenaběhne

#8 Příspěvek od stell »

ok, nemas zaco.
Dôležité informácie.
NEŠLAPE Vám počítač?
Je zavirovaný? Šlape pomalu? Nefunguje program? Problém s instalací?
Využíjte služby vzdálené pomoci!
Obrázek
e-mail: stell(zavináč)forum.viry.cz
Thanks! Vďaka!

Obrázek

Zamčeno