Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.html »

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 črc 2010 19:24
Bydliště: Beroun

Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.html »

#1 Příspěvek od Agolas »

# OS: Win 7
# Problém: Nezobrazují se defaultní ikony u *.htm a *.html souborech (viz screen plochy níže).
Stalo se to před dvouma týdnami když jsem odevíral hru přes Winrar a všechny soubory, hry a aplikace se změnili ve Winrar a nejdou mi odevřít proto že archiv byl poškozen a někde mi to píše že potřebuji MUtils.dll.. Po vymazání Winraru jse mi ikony zobrazily jen jako bílí papír. Zkoušel jsem i naistalovat soubor PeaZip a jen některé soubory šli tímto souborem odevřít ale hry nejdou. Prosím odborníky o radu díky.
Pokoušel jsem se změnit defaultní prohlížeč jak na MSIE, tak i na FF ale nepomohlo. Taktéž ani defaultní nastavení výchozích programů nepomáhá.
# Smazání IconCache.db taktéž nepomohlo ...
Kód:
C:\Users\<user>\AppData\Local\IconCache.db

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#2 Příspěvek od Rudy »

Zkuste obnovu systému k datu, kdy korektně fungoval.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 črc 2010 19:24
Bydliště: Beroun

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#3 Příspěvek od Agolas »

Zkoušel jsem obnovu systému ale v datu kdy jsem vše měl v pořádku sem nenašel .

Je i jiný způsob ?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#4 Příspěvek od Rudy »

Je. Oprava pomocí Win7Manageru: http://www.yamicsoft.com/windows7manager/index.html .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 črc 2010 19:24
Bydliště: Beroun

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#5 Příspěvek od Agolas »

Boužel se mi soubor nepodařil odevřít proto že není podporován balíček.

Prosil bych o další radu díky .

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#6 Příspěvek od Rudy »

Zbývá jen oprava systému z instal. DVD. Jen nechápu, proč vám Win7Manager nefunguje na vašem systému.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 črc 2010 19:24
Bydliště: Beroun

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#7 Příspěvek od Agolas »

Při odevření windows7manager mi to píše že Tento instalační balíček není podporován procesorem daného typu.Obratte se na dodavatele produktu.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#8 Příspěvek od Rudy »

Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 črc 2010 19:24
Bydliště: Beroun

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#9 Příspěvek od Agolas »

Zkoušel jsem vyhledat potíže a vyhledalo mi to že je probém v nekompatibilních aplikacích .

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#10 Příspěvek od Rudy »

A víte, které to jsou?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 črc 2010 19:24
Bydliště: Beroun

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#11 Příspěvek od Agolas »

Ano vím,jsou to ICQ6Toolbar
ICQ7.0
Java
Microsoft Games
LG PC Suite II
Microsoft Visual Studio
Microsoft Visual Studio 8
Microsoft.NET
MSBuild
MSXML 4.0
PeaZip
Reference Assemblies
VideoLAN
Windows Defender
Windows Journal
Windows NT
WinRAR
EA SPORTS
DAEMON Tools Lite

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#12 Příspěvek od Rudy »

Budete muset programy odinstalovat a eventuálně je nahradit kompatibilními verzemi.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 črc 2010 19:24
Bydliště: Beroun

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#13 Příspěvek od Agolas »

ještě bych si chtěl ověřit jestli nemám náké viry v mém PC prosím o ověření díky.

Running processes:
C:\Windows\system32\taskhost.exe
C:\Windows\system32\Dwm.exe
C:\Program Files\TuneUp Utilities 2010\TuneUpUtilitiesApp32.exe
C:\Windows\Explorer.EXE
C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe
C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe
C:\Program Files\Epson Software\Event Manager\EEventManager.exe
C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe
C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugin-container.exe
C:\Users\Administrator\Downloads\hijackthis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.seznam.cz/
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant = http://start.facemoods.com/?a=fbpage&s= ... Terms}&f=4
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName =
R3 - URLSearchHook: (no name) - - (no file)
O2 - BHO: Search Helper - {6EBF7485-159F-4bff-A14F-B9E3AAC4465B} - C:\Program Files\Microsoft\Search Enhancement Pack\Search Helper\SearchHelper.dll
O2 - BHO: Groove GFS Browser Helper - {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} - C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveShellExtensions.dll
O2 - BHO: Pomocník pro přihlášení ke službě Windows Live - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLiveLogin.dll
O2 - BHO: Easy Photo Print - {9421DD08-935F-4701-A9CA-22DF90AC4EA6} - C:\Program Files\Epson Software\Easy Photo Print\EPTBL.dll
O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll
O3 - Toolbar: Easy Photo Print - {9421DD08-935F-4701-A9CA-22DF90AC4EA6} - C:\Program Files\Epson Software\Easy Photo Print\EPTBL.dll
O4 - HKLM\..\Run: [egui] "C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe" /hide /waitservice
O4 - HKLM\..\Run: [GrooveMonitor] "C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [EEventManager] C:\PROGRA~1\EPSONS~1\EVENTM~1\EEventManager.exe
O4 - HKCU\..\Run: [EPSON SX110 Series] C:\Windows\system32\spool\DRIVERS\W32X86\3\E_FATIFBE.EXE /FU "C:\Windows\TEMP\E_SB732.tmp" /EF "HKCU"
O4 - HKCU\..\Run: [Sidebar] C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe /autoRun
O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe" -autorun
O4 - HKCU\..\Run: [ICQ] "C:\Program Files\ICQ7.0\ICQ.exe" silent loginmode=4
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - Startup: Výřezy obrazovky a spuštění aplikace OneNote 2007.lnk = C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\ONENOTEM.EXE
O4 - Startup: Výřezy obrazovky a spuštění aplikace OneNote 2007.zip
O8 - Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\EXCEL.EXE/3000
O8 - Extra context menu item: WikiKomentáře Google... - res://C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Component\GoogleToolbarDynamic_mui_en_2EC7709873947E87.dll/cmsidewiki.html
O9 - Extra button: Odeslat do aplikace OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\ONBttnIE.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Od&eslat do aplikace OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\ONBttnIE.dll
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\REFIEBAR.DLL
O13 - Gopher Prefix:
O18 - Protocol: grooveLocalGWS - {88FED34C-F0CA-4636-A375-3CB6248B04CD} - C:\Program Files\Microsoft Office\Office12\GrooveSystemServices.dll
O23 - Service: ESET HTTP Server (EhttpSrv) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\EHttpSrv.exe
O23 - Service: ESET Service (ekrn) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exe
O23 - Service: EPSON V5 Service4(01) (EPSON_EB_RPCV4_01) - SEIKO EPSON CORPORATION - C:\ProgramData\EPSON\EPW!3 SSRP\E_S40ST7.EXE
O23 - Service: EPSON V3 Service4(01) (EPSON_PM_RPCV4_01) - SEIKO EPSON CORPORATION - C:\ProgramData\EPSON\EPW!3 SSRP\E_S40RP7.EXE
O23 - Service: ICQ Service - Unknown owner - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe
O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
O23 - Service: @C:\Program Files\TuneUp Utilities 2010\TuneUpDefragService.exe,-1 (TuneUp.Defrag) - TuneUp Software - C:\Program Files\TuneUp Utilities 2010\TuneUpDefragService.exe
O23 - Service: TuneUp Utilities Service (TuneUp.UtilitiesSvc) - TuneUp Software - C:\Program Files\TuneUp Utilities 2010\TuneUpUtilitiesService32.exe

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118274
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#14 Příspěvek od Rudy »

Log vypadá čistý.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Agolas
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: 06 črc 2010 19:24
Bydliště: Beroun

Re: Nezobrazují se ikonky default. prohlížeče u *.htm a *.ht

#15 Příspěvek od Agolas »

Díky za prověření logu,a rady které s temi poradil .

Závěr:
Po přeistalovaní PC,mi nefunguje Konektor Media player 11 zvuk.
Všechny ovladače jsem naistaloval správně a i sem zkoušel znovu přeistalot ovladače a registry,a nepomohlo to.

Prosím o radu díky za odpověd .

Skoušel jsem i toto :

Ovládací panel , otevřel jsem device manager/správce zařizení.
Otevřelo se okno, kde mám jednotlivý hardware. Pri zvuku by tam má být buď žlutý výkřičnik nebo otáznik.
Klikl jsem na daný ovladač a dal aktualizovat software. POtom jsem restartoval pc.To nešlo ale tak jsem ještě skusil, software odinstalovat, a zase jsem restartoval pc, po zapnutí pc windows rozpoznal ten hardware, který jsem odinstaloval a samo mi ho nainstaloval a opravil. Je to tento ovladač SB Live!24-bit ani toto mi nepomohlo.
Naposledy upravil(a) Agolas dne 26 črc 2010 12:46, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno