Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s přechodem ze ZoneAlarmu na Comodo

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Mortega
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2010 17:06

Problém s přechodem ze ZoneAlarmu na Comodo

#1 Příspěvek od Mortega »

Ahoj všem,

Používal jsem ZoneAlarm version:9.2.044.000-firewall, ale nějak mi nepřirostl k srdci a poté, co jsem se dozvěděl, že je Comodo lepší a nyní i v češtině jsem se rozhodl ZA odinstalovat a nainstalovat Comodo, ale ouha! Comodo mi hlásí, že je třeba odinstalovat ZA antivirus, který v systému ale nemám a ani sem neměl... Zkusil jsem odinstalovat ZA na 3 možné i nemožné způsoby, čistit registry a smazat o tom, co šlo a také v počítači již nic o ZA nemůžu najít, ale Comodo instalátor mi stále hlásí nutnost odinstalace ZA... Jako antivirus používám NOD 32, myslim verzi 2.5.... Poraďte mi někdo prosím, zdali je to chyba comoda nebo je špatně odinstalovaný ZA, popřípadě, jak ho totálně smazat, aby nepřekážel, nebo jesli to dělá Nod... Díky všem, co něco vědí a poradí!!

branda
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 176
Registrován: 22 říj 2007 18:41

Re: Problém s přechodem ze ZoneAlarmu na Comodo

#2 Příspěvek od branda »

Dobrý den,
zřejmě tam nějaké zbytky zůstaly. Zkuste použít ZA removal tool http://download.zonealarm.com/bin/free/ ... _clean.exe

Mortega
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2010 17:06

Re: Problém s přechodem ze ZoneAlarmu na Comodo

#3 Příspěvek od Mortega »

Tak sem to odinstaloval tím prográmkem a teď když se snažim zapnout instalátor comoda tak mi hned na začátku nahlásí :
Failed to initialize installer. please check your internet connection and/or Internet explorer connections settings. Error 12007. The server name or address couldn not be resolved... Nevíte někdo, co to po mě chce? (přeložit si to umim, ale nechápu to...)

Uživatelský avatar
mahajana
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 308
Registrován: 15 led 2010 16:08

Re: Problém s přechodem ze ZoneAlarmu na Comodo

#4 Příspěvek od mahajana »

smazte starej instalator a zkuste stahnou novej ad dole linky :)

32 bit system
http://download.comodo.com/cis/download ... up_x86.msi
nebo
64 bit system
http://download.comodo.com/cis/download ... up_x64.msi

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Problém s přechodem ze ZoneAlarmu na Comodo

#5 Příspěvek od Čarls »

Mortega píše:Tak sem to odinstaloval tím prográmkem a teď když se snažim zapnout instalátor comoda tak mi hned na začátku nahlásí :
Failed to initialize installer. please check your internet connection and/or Internet explorer connections settings. Error 12007. The server name or address couldn not be resolved... Nevíte někdo, co to po mě chce? (přeložit si to umim, ale nechápu to...)
Udělal jste restart PC ?
by translator
Selhal v inicializovat instalátor. prosím kontrolujte vaše internetová spojení a/či Internetová spojení průzkumníka nastavení. Chyba 12007. Serverové jméno či osloví nemohlo být rozhodnuté...
Spusťte znova odinstalator a restartujte pc pak stahněte novou verzi dle mahajana :idea:
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Mortega
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 04 čer 2010 17:06

Re: Problém s přechodem ze ZoneAlarmu na Comodo

#6 Příspěvek od Mortega »

Tak nový instalátor pomohl... děkuju za radu... Některý postupy počítačů nechápu....

Zamčeno