Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Comodo 4 a mistni sit

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
MgX
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 28 říj 2006 21:42

Re: Comodo 4 a mistni sit

#31 Příspěvek od MgX »

Taky mě napadl malware, ale ... to by snad měla být vidět komunikace ... data by (teoreticky) tekla i v případě, že nebude nic stahovat, prohlížet net apod. Teoreticky by měl vytížené CPU, ač by na PC aktivně nepracoval.

Teď jsem jen tak zkusmo dal ve stále používaném ZoneAlarmu „Stop all Internet activity“ a opravdu došlo k nemožnosti připojit se na net. Nefungují ani příkazy typu ping.
S pozdravem MgX

napis
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2007 08:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Comodo 4 a mistni sit

#32 Příspěvek od napis »

Tak uz som po reinstale Windows 7, nahodil som Comodo Firewall a uz ide ako ma.
Ja to odhadujem na 2 veci ktore to mohli sposobit.
1. Mal som davnejsie instalovany NCP Secure Entry client na VPN pripojenie, ale ked Cisco zacalo robit VPN klienta pre 64bit OS, tak som presiel na Cisco VPN.
Potom som NCP odinstaloval, ale po restarte som mal nejako rozbitu siet tak, ze som musel az odinstalovat ovladac sietovej karty a znovu nainstalovat.
Potom siet isla na oko v pohode.

2. Udajne moze robit problem softik od Nokie OVI Suite. Kedze mam telefon Nokia, tak mam aj ten OVI Suite.

Ja ale aj tak skor tipujem pripad cislo 1, bovie aky bordel ostal v systeme i ked z disku aj registrov som vyhodil vsetko co malo v nazve NCP a vyrobcu toho softu.
Este ma caka teraz instalcia vseljakych aplikacii, tak uvidim, ako dlho to vydrzi a po kazdej instalacii nejakeho softu si to budem kontrolovat ;)
V kazdom pripade dakujem za snahu mi pomoct ;)

MgX
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 14
Registrován: 28 říj 2006 21:42

Re: Comodo 4 a mistni sit

#33 Příspěvek od MgX »

napis je důležité, že jsi sem dal info o vyřešení situace, za což Ti děkuji.

Pakliže bys narazil na nějaké další anomálie - poděl se ;-)

Příjemný víkend :-)
S pozdravem MgX

Zamčeno