Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

zpomaleny laptop po instalu Office

Patříte mezi Vzorné návštěvníky? Pak je tato sekce pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
korkis
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: 16 zář 2007 14:37
Kontaktovat uživatele:

zpomaleny laptop po instalu Office

#1 Příspěvek od korkis »

Zdravíčko,
koupil sem si novou hračku ze které jsem dlouho nadčen nebyl. po instalaci ms office mi začal eset hlasit trojana v HTML/ScrInject.B. notifikace z esetu byly tak iritující že sem je musel vypnout, čímz jsem nic nevyřešil. laptop se zpomalil a totalní tragedie je když ho probudím ze spánku. to mi ani nenačte webové stránky. Koukněte mi prosím na log, co sem si to tam zase naladoval a taky co s tim esetem. logy z rsitu a frst jsou v příloze.
předem díky
Přílohy
logy.rar
(38.32 KiB) Staženo 156 x

Uživatelský avatar
Diallix
Rádce
Rádce
Příspěvky: 2760
Registrován: 27 dub 2008 10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: zpomaleny laptop po instalu Office

#2 Příspěvek od Diallix »

Dobry den.

:arrow: Stiahnite si na plochu nastroj AdwCleaner, link. na stiahnutie tu: https://toolslib.net/downloads/finish/1/
Pred spustenim nastroja povypinajte vsetke beziace okna programov, to su vsetke beziace programy pod desktopom.
Kliknite pravym tlacidlom mysi na program -> spustit ako Administrator.
Pokracujte kliknutim na tlacidlo Prehladaj teraz (Scan now) a pockajte, kym sa system doskenuje.
Po skene nechajte oznacene vsetky chlieviky, pripadne najdene hrozieby a pokracujte v dolnom pravom rohu tlacidlom Vycistit Teraz (Clean and Repair).
Po restartovani PC sa spusti nastroj AdwCleaner, kliknite na Zobrazit soubor protokolu.
Spusti sa log, jeho obsah skopirujte sem.
Vyšla moja nová kniha BOTNETY! :173: Informácie o nej nájdete tu: >> BOTNETY <<

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Na fóre pôsobím ako:
- Bezpečnostná autorita viry.cz
- Zástupca tutora pre vzdelávanie nováčikov
- Zakladateľ Cyber Security jednotky

Odpovědět