Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zavireny Ntb

Patříte mezi Vzorné návštěvníky? Pak je tato sekce pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hladac
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: 16 bře 2007 15:59
Bydliště: Bratislava

Re: Zavireny Ntb

#16 Příspěvek od hladac »

Zaujimave je, ze ine programy mi idu odinstalovat. V prilohe by mal byt obrazok, co mi to vypisuje.

Spytam sa este jednu vec, na mail mi prisla sprava od chlapika, ktory mi tam pise, ze mam mu zaplatit inac ... ... A ze zmena hesla na mailove konto mi nepomoze, lebo ze vraj mi zaviril router a zakazdym ked zmenim heslo, on ho zisti. Moze to mat nieco spolocne stym, ze mam problem odstranit KIS ?

edit // Skusal som stiahnut aj Bitdefender, ze mi ponukne moznost odinstalovat sucastny AV, ale tiez beznadejne.

Edit 2 // Tak KIS som vymazal cez Kaspersky Tool a nahodil tam Bitdefender. Uz by ma len zaujimalo, ak je teda nejak zavireny router, ci sa to da nejako napravit ?
Přílohy
forum01.png
forum01.png (14.44 KiB) Zobrazeno 1706 x

Kodlz
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 780
Registrován: 30 kvě 2008 12:11

Re: Zavireny Ntb

#17 Příspěvek od Kodlz »

vetsinou ruzne security aplikace mivaji nejakou pojistku, aby se nedali jednoduse odinstalovat nejakou oklikou, takze docela chapu ze to neslov nouzovem rezimu. urcite to nemelo souvislost s tim emailem.
Ten Email muzete vklidu smazat. pokud se pripojujete na email pres browser, tak poskytovatel vaseho emailu zabezpecuje(kazdy seriozni) sifrovane pripojeni pres https, takze z pc uz vychazi sifrovana komunikace, kterou na routeru nerozsifruje. jedine ze by si mel neco v pc, to jsme procistili (a ani tam nebyl zadny vir, nebo keylogger).

kazdopadne pokud si chces mit jistotu ze router je cisty, muzes mu dat tovarni nastaveni, ale ani to neni 100%ni, urcite je dobre aktualizovat router na posledni dostupny FW. pocitam ze heslo na pristup do routeru nemas defaultni?

Uživatelský avatar
hladac
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: 16 bře 2007 15:59
Bydliště: Bratislava

Re: Zavireny Ntb

#18 Příspěvek od hladac »

Tak som nakoniec resetoval router, ponastavoval nove hesla, tak hadam to bude uz dobre.

Dakujem pekne za pomoc.

Kodlz
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 780
Registrován: 30 kvě 2008 12:11

Re: Zavireny Ntb

#19 Příspěvek od Kodlz »

urcite doporucuji se kouknout jestli neni i nejaka novejsi aktualizace FW na router.
pokud je to uz vse tak muzes smazat/ odinstalovat nastroje, ktere sme pouzivali.

Kodlz
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 780
Registrován: 30 kvě 2008 12:11

Re: Zavireny Ntb

#20 Příspěvek od Kodlz »

:closed:

Zamčeno