Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Proxy

Patříte mezi Vzorné návštěvníky? Pak je tato sekce pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
digiart
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: 22 zář 2006 21:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Proxy

#1 Příspěvek od digiart »

Zdravím Vás
Už několik týdnů řeším připojení na net. :!:
Mám modem od UPC a počítač mám ve vedlejším pokoji proto se na net připojuji pomocí wifi přes modem TL-WN822N.
Jde o to že když se chci na net podívat přes prohlížeče Opera, Chrome nebo Dragon tak se stránky neukáží a píše to že se nelze připojit z důvodu nefunkčního proxy. Ale když spustím Firefoxe nebo SeaMonkey tam se stránky normálně načítají ono se totiš v nich dá proxy připojení vypnout.
A jde taky o to že bez proxy se mi nestahují ani aktualizace pro windowsi mám 10, 64Bit originální zakoupené s počítačem. A ještě pro některé programy bych potřeboval aby proxy fungovalo.
Proto vás touto cestou prosím o radu jak na to :???:
Přílohy
pátek 22. prosince 2017_10h38m05s_001_.jpg
pátek 22. prosince 2017_10h38m05s_001_.jpg (92.05 KiB) Zobrazeno 1287 x
Jsem zapojen do systému BOINC
Preferuji Obrázek a Obrázek, Obrázek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klima je to, co očekáváme, počasí je to, co dostaneme.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrázek

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Proxy

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Pokud máte v nastavení proxy server (u domácích připojení je to vzácnost), musí být nakonfigurován. Konfigurace by měla být dostupná na smlouvě o připojení k internetu, případně na webových stránkách poskytovatele. Autromatické zjišťování nastavení se vám logicky vrátí na "Vypnuto", když máte zapnutý proxy.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět