Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Prosím o pomoc

Patříte mezi Vzorné návštěvníky? Pak je tato sekce pro vás.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
digiart
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: 22 zář 2006 21:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Prosím o pomoc

#1 Příspěvek od digiart »

Zdravím

Stále řeším problém a nevím jak na to, pořídil jsem si nový počítač s 64 Bit systémem Win 10. Po třech týdnech se mi v programu System Explorer objevil soubor ISUSPM.exe a začal se mi po 3 hodinách sám vypínat internet. Byl jsem donucen počítač vrátit do továrního nastavení ale po zhruba dvou dnech se objevil stejný problém a zase se vypíná sám internet a nejdou otvírat žádné stránky. Počítač potřebuji k práci a už nevím co s tím.
Předem děkuji za radu jak s tím bojovat. Obrázek ukazuje ten soubor.
Přílohy
problem.jpg
problem.jpg (189.62 KiB) Zobrazeno 2792 x
Jsem zapojen do systému BOINC
Preferuji Obrázek a Obrázek, Obrázek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klima je to, co očekáváme, počasí je to, co dostaneme.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrázek

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15215
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Prosím o pomoc

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
ak si si isty, ze to je Tvoj problem - posielam navod v ENG:
That's the 'InstallShield Update Service Scheduler'. This program is not required to start automatically as you can run it whenever you need to. It is advised that you disable this program so that it does not take up resources unnecessarily.
Its File Location is: C:\Program Files\Common Files\InstallShield\UpdateService\ISUSPM.exe
You can disable this process using the msconfig tool: Start > Run > Type-in: msconfig > Ok > Select the 'Startup' tab > Uncheck the 'ISUSPM' item > Click the 'Apply/Ok' buttons.
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Uživatelský avatar
digiart
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: 22 zář 2006 21:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o pomoc

#3 Příspěvek od digiart »

I když to vypnu ten proces je v System Eplorer stále vydět a internet se vypne a nikam se nedostanu na žádné stránky. Píše mi to chybu na Proxy serveru !!!!
Přílohy
problem.jpg
problem.jpg (103.11 KiB) Zobrazeno 2787 x
Jsem zapojen do systému BOINC
Preferuji Obrázek a Obrázek, Obrázek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klima je to, co očekáváme, počasí je to, co dostaneme.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrázek

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15215
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Prosím o pomoc

#4 Příspěvek od JaRon »

no mam pocit, ze si sa vydal falosnou stopou :)
vloz log FRST ako frst :D
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět