Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

WindowsFirewallFix by Diallix pre viry.cz

Zde najdete návody, jak se zbavit šmejdů, co ohrožují vaše mašinky...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Diallix
Rádce
Rádce
Příspěvky: 2760
Registrován: 27 dub 2008 10:34
Kontaktovat uživatele:

WindowsFirewallFix by Diallix pre viry.cz

#1 Příspěvek od Diallix »

Program WindowsFirewallFix.exe je nástroj, ktorý kompletne opravuje poškodený Win. Firewall zásahom malwaru.

Niektoré typy malwaru, ktoré cielene poškodzujú Windows Firewall:
  • Sirefef
  • Fareit.gen!
  • FakeRean
  • Karagany
  • Zero Access



:arrow: Návod na použitie:
  1. Stiahnite si nástroj WindowsFirewallFix na systémový disk odtialto: https://www.diallix.net/DiallixSoftware ... allFix.exe
  2. Spustite ho ako správca systému: Pravým tlačidlom myši -> Klik -> Spustiť ako správca.
  3. Zvoľte typ opravy - Fix alebo BruteFix .
  4. Začne prvotná oprava, ktorá môže chvíľu trvať.
  5. Počítač sa reštartuje.
  6. Po reštarte sa program znovu spustí z uloženého umiestnenia a oprava sa dokončí.
  7. Po oprave nabehne okno s nastavením firewallu, ktoré si môžete po uvážení nastaviť.
[*Info] Pri typu opravy Fix sa zmažú systémové blokácia, spustí sa rekonfigurácia, počítač sa reštartuje a oprava sa dokončí. Pri typu opravy BruteFix sa zmažú systémové blokácia, počítač sa reštartuje, spustí sa rekonfigurácia, počítač sa znovu reštartuje a oprava sa dokončí.


Podporované systémy: XP, Vista,7, Win.8, 10.

Verzie:
Aktualna verzia: 2.4
Verzia 2.4 - Pridaná možnosť BruteForce opravy.
Verzia 2.3 - Revízia kódu.
Verzia 2.2 - Pridaná oprava služieb pre 7,8,10.
Verzia 2.1 - Pridaná oprava služieb pre XP, Vista.
Verzia 2.0 - Pridaná oprava MDAC.
Verzia 1.9 - Pridaná oprava IE.
Verzia 1.8 - Pridaná konfigurácia služieb.
Verzia 1.7 - Pridanie odstránenia registry policies 2.
Verzia 1.6 - Pridanie progress baru pri reboote.
Verzia 1.5 - Celková revízia kódu.
Verzia 1.4 - Pridanie odstránenia registry policies 1.
Verzia 1.3 - Úprava a pridanie spúštania služieb.
Verzia 1.2 - Nastavenie druhej úrovne opravy.
Verzia 1.1 - Nastavenie prvej úrovne opravy.
Verzia 1.0 - Napísanie základného programu pre opravu Windows Firewall.


Program som napísal v C++. Pri nájdení chýb alebo bugov ma, prosím, kontaktujte.
Vyšla moja nová kniha BOTNETY! :173: Informácie o nej nájdete tu: >> BOTNETY <<

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Na fóre pôsobím ako:
- Bezpečnostná autorita viry.cz
- Zástupca tutora pre vzdelávanie nováčikov
- Zakladateľ Cyber Security jednotky

Uživatelský avatar
Diallix
Rádce
Rádce
Příspěvky: 2760
Registrován: 27 dub 2008 10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: WindowsFirewallFix by Diallix pre viry.cz

#2 Příspěvek od Diallix »

Program vytvára dve vetve v registry (z umiestnenia v ktorom je spusteny), podľa použitia typu opravy:
Vyšla moja nová kniha BOTNETY! :173: Informácie o nej nájdete tu: >> BOTNETY <<

¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­¯­­­
---
Obrázek Hľadáme nové posily do nášej CyberSecurity UNIT jednotky. Viac informácií o tom, čo to obnáša a ako sa pripojiť nájdete tu: >> CyberSecurity UNIT << Obrázek
----
Nízkoúrovňový, Vysokoúrovňový programátor - profilová karta tu: card <<
----
Háveťárna - UPLOAD Malwaru: >> upload <<
---
Ak sa Vám ľúbi moja práca a ste sňou spokojný, môžete ma kontaktovať na: diallix@centrum.sk, info@diallix.net alebo diallix@forum.viry.cz .
---
Momentálne aktívny ako:
- konzultant, vývojár a tutor výskumu inteligentného malwaru.
- tutor v oblasti dotazovacích jazykoch SQL (TSQL, PLSQL), objektového programovania (c++,c#,php) pre študentov.

Na fóre pôsobím ako:
- Bezpečnostná autorita viry.cz
- Zástupca tutora pre vzdelávanie nováčikov
- Zakladateľ Cyber Security jednotky

Zamčeno