Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

MSN hahaaha foto

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
gizmof10
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 04 bře 2009 15:10

MSN hahaaha foto

#1 Příspěvek od gizmof10 »

Neotrávať-->>> hahaaha foto :D

Kód: Vybrat vše

hxxp://ohost-images.com/image.php?=filip102@windowslive.com
Táto správa mi dnes prišla cez MSN a keďže som očakával fotky od tej osoby, tak som na to klikol... MSE hneď zareagovalo. Keď som sa pýtal že čo to je, tak nevedela a teraz to prišlo druhý krát, pričom kontakt je offline. Neviete čo to je za bordel?

Edit Rudy: upravena url. Prosím nedávat do logů funkční odkazy na nebezpečné weby. Děkuji.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: MSN hahaaha foto

#2 Příspěvek od Rudy »

Co je to za šmejd, nevíme. V každém případě, pokud vás AV varuje, vícekrát na tento veb nechoďte, pokud si nechcete poškodit OS.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: MSN hahaaha foto

#3 Příspěvek od motji »

Já jen doplním Rudyho :)
Pravděpodobně Vášemu známému někdo ukradl heslo od MSN a posílá zavirované odkazy. At si změní heslo na MSN :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

gizmof10
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 19
Registrován: 04 bře 2009 15:10

Re: MSN hahaaha foto

#4 Příspěvek od gizmof10 »

Tak to neviem, na MSN chodí a toto sa posiela aj keď je offline.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: MSN hahaaha foto

#5 Příspěvek od motji »

Tak samozřejmě, protože mu někdo ukradnul heslo, spambot se pak heslem přihlásí a rozešle všem jeho kontaktům spam a zase se odhlásí :D . Podobně to probíhá i na ICQ. Už se mi stalo, že byl najednou kontakt asi 5 minut online (ačkoliv vím, že v tu dobu u pc rozhodně nebyl), během těch 5 minut mi přišel zavirovaný odkaz. :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Zamčeno