Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

ICQ

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Adam181
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 úno 2010 00:06

ICQ

#1 Příspěvek od Adam181 »

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jednou mi od nějakého kontaktu z icq došla nějaká www adresa (napsáno asi čínštinou) a já jsem na to omylem klikl a teď mé icq rozesílá různým kontaktům tuto adresu z ničeho nic. :( :( :( :(

Uživatelský avatar
earl
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: 14 pro 2005 20:59
Bydliště: Brno

Re: ICQ

#2 Příspěvek od earl »

Zdravim,

mate v pc infekci.

Vlozte do sekce Reseni problemu,logy log z RSITu,viz muj podpis a nekdo se na to podiva.
Autoruns + HitmanPro + UPM + Avenger + GMER + OTM + AVPTool + RSIT + RootRepeal
________________________________________________________________________________________
ObrázekAKTUALIZOVANY ANTIVIR A PERSONALNI FIREWALL JSOU DVE NEZBYTNE OCHRANNE KOMPONENTY KAZDEHO PC,PRIPOJENEHO DO INTERNETU!!!
ObrázekZALOHOVANIM OSOBNICH DAT O NE NEPRIJDETE V PRIPADE FATALNICH PROBLEMU SE SOFTWAREM I HARDWAREM!!
ObrázekNEPOUZIVEJTE COMBOFIX NA VLASTNI PEST, POUZE, POKUD K TOMU BUDETE VYZVANI.PRI NESPRAVNE MANIPULACI S NIM MUZE DOJIT K ZNEFUNKCNENI SYSTEMU!
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
___________________________________________________________
----------------------earl@forum.viry.cz-----------------------

Zamčeno