Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Jak změnit velikost souborů .DBX v OE

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
goldwinn
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 40
Registrován: 28 lis 2008 16:15

Jak změnit velikost souborů .DBX v OE

#1 Příspěvek od goldwinn »

Zdravim, nevím jak nastavit, příp. co udělat v OE, aby se velikosti souborů v Local Settings/Data aplikací/..../OE (Doručená pošta.dbx, Odeslaná pošta.dbx, Odstraněná pošta.dbx,.....) přímo úměrně měnily v závislosti na tom, jak pracuju s poštou přímo v OE. Čili, když mám např. nastaveno, aby se mi složka "Odstraněná pošta" automaticky vyprázdnila po vypnutí OE, tak aby se pak v Local Settings/Data aplikací/..../OE soubor Odstraněná pošta.dbx automaticky zmenšil, když už v OE ve složce "Odstraněná složka" prostě nic není.
Teď mi skoro všechny soubory .dbx v Local Settings/Data aplikací/..../OE stále jen narůstají. Jak docílím toho, aby se odstraněná pošta skutečně z pc vymazala a aby se pak zase nadále neukládala v pc ?? Stejný problém je defacto u všech souborů: Odeslaná pošta.dbx, Doručená pošta.dbx,.... . Velikosti těchto souborů jen narůstají, bez ohledu na to, jestli v OE poštu promazávám, či přesouvám.

Díky.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118241
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak změnit velikost souborů .DBX v OE

#2 Příspěvek od Rudy »

Jak změnit velikost souborů .DBX v OE
Nijak. Je to jejich vlastnost. Když dorostou do určité velikosti (cca 2GB), OE vás požádá o vytvoření nové složky a překopírování do zálohy. Maximálně můžete starší poštu zkomprimovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno