Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Vas oblubeny E-mail Client

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

Ktorý E-mail Client preferujete?

Apple Mail
1
1%
Barca
0
Žádná hlasování
Claws Mail
0
Žádná hlasování
Eudora
0
Žádná hlasování
Evolution
0
Žádná hlasování
IBM Lotus Notes
0
Žádná hlasování
IncrediMail
3
2%
KMail
0
Žádná hlasování
Microsoft Outlook
33
19%
Microsoft Entourage
0
Žádná hlasování
Microsoft Outlook Express
5
3%
Mozilla Thunderbird
73
42%
Opera Mail
4
2%
Pegasus
0
Žádná hlasování
PocoMail
0
Žádná hlasování
SeaMonkey
0
Žádná hlasování
The Bat!
3
2%
Windows Live Mail / Windows Mail
6
3%
Online e-mailoví klienti (gmail, seznam, atlas, ...)
42
24%
iný, napíšte aký
4
2%
 
Celkem hlasů: 174

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
reset1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 243
Registrován: 08 čer 2011 17:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#46 Příspěvek od reset1 »

Právě testuji Opera mail + používám Mozillu Thunderbird a emaily přes webové rozhraní.

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#47 Příspěvek od KEO »

Foxmail, verzia 6.5. Funkcne uz aspiruje na komercneho Outlooka :)
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

KubaKolacek
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 240
Registrován: 05 lis 2011 20:23
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#48 Příspěvek od KubaKolacek »

Miroslav1 píše:Seznam.cz
Gmail.com
Nikdy jsem nepoužil Client,je něco o co přicházím?krom číst e-mail bez přístupu na net..
Sice to je staršího data ale stejně.Přicházíš o možnost šifrovat si zprávy.Já používám Mozilla ThunderBird s doplňkem OpenPGP a jsem velice spokojen.
OS: Windows XP Home Edition SP 3
Prohlížeč: Google Chrome
Antivir: Avast 7 Free Edition
Firewall: Comodo Free
-----------------------------------
3x zálohuj a 1x formátuj !
RSIT - MBAM - Servisní CD - OTM
-> PODPORA FÓRA <-

Uživatelský avatar
Flack007
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 14 črc 2010 13:10

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#49 Příspěvek od Flack007 »

Outlook Express, Mozilla Thunderbird a nyní Microsoft Outlook. Ze začátku jsem neviděla nějakou super vymoženost mít email clienta, ale postupem času, co jsem měla více adres, tak se to fakt hodilo. Ušetří to hodně času a ještě to samo uzná za vhodné, co je spam, takže jen čas od času zkontroluju spamovou schránku. Málokdy se mi stalo, že to zhodnotilo i mail, kterej spam nebyl, což se mi v normálně internetovým rozhraní běžně stávalo.

Existuje nějaká vymoženost, jako je k vidění v americkejch filmech, jak to samo oznámí že přišel mail? Že to napíše oznámení a nebo to udělá nějaký zvuk?
Obrázek

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#50 Příspěvek od KEO »

Este doplnim - okrem Foxmailu, ktoreho som menoval /uz je aj verzia 7/, velmi sikovne su:

i.Scribe
Koma-Mail.
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Algren
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 38
Registrován: 25 kvě 2014 14:39

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#51 Příspěvek od Algren »

Mozilla Thunderbird
- možnosť nastaviť viacero účtov
- jednoduché nastavenie filtrov
- vytvorenie rss účtu a ich ľahké spravovanie
- príjemné prostredie
- freeware
- je po slovensky :)

SoonTy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 81
Registrován: 09 lis 2005 22:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#52 Příspěvek od SoonTy »

jiz nekolik let outlook, drive pokusy typu TheBat!, atd., ale pro me pouziti dostatecny. zabezpecen firemni pc mam a doma chodim jen pres online

cunik.cz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 275
Registrován: 13 kvě 2017 10:33

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#53 Příspěvek od cunik.cz »

Asi už přes rok používám Thunderbird a naprostá spokojenost. Potom jsem chvilku používal eM Client co byl v Chipu a ten mi teda absolutně nevyhovoval. Neodesílal a nepřijímal poštu i při správném nastavení serveru. Thunderbird má sice vyšší systémové nároky ale za to je přehlednější a pro člověka co má dva a více mailů se to hodí :)

1libor
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 zář 2013 09:57

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#54 Příspěvek od 1libor »

foxmail, Microsoft Outlook

LuSil
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 dub 2008 14:43
Bydliště: Plzeň

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#55 Příspěvek od LuSil »

Hlasoval jsem pro jiný. Momentálně používám eM Client.

Uživatelský avatar
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 300
Registrován: 08 srp 2010 14:16
Bydliště: Bratislava

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#56 Příspěvek od mapo44 »

Rudy píše: 27 lis 2008 09:25 Přesto, že není moc bezpečný, používám OutlookExpress. Nic extra tajného přes mail neřeším a poštu mi chrání Avast.
Zdravím, ja som ho tiež používal, som zvyknutý naň a vyhovoval mi. Avšak od mája mi ho Google zrušil. Toto mi poslali "30. mája môžete stratiť prístup k aplikáciám, ktoré používajú menej zabezpečnú technológiu prihlasovania "
Aj sa mi po hľadaní to podarilo odblokovať, ale opäť to zrušili a ani tú možnosť neviem nájsť aby mi opäť outlook fungoval. Teda nejdú gmailové kontá. Ako ste si s tým poradili? :?:

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15185
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#57 Příspěvek od JaRon »

Data z OE mozes naimportovat napr. do MS Outlook
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Odpovědět