Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Vas oblubeny internetovy prehliadac

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět

Ktorý internetový prehliadač preferujete?

AOL Explorer
0
Žádná hlasování
Arachne
0
Žádná hlasování
Avant Browser
1
0%
Epiphany
0
Žádná hlasování
Flock
0
Žádná hlasování
Google Chrome
83
27%
Internet Explorer 6 alebo starší (+ rozšírenia)
0
Žádná hlasování
Internet Explorer 7 (+ rozšírenia)
14
5%
K-Meleon
0
Žádná hlasování
Konqueror
0
Žádná hlasování
Mozilla Firefox 2
10
3%
Mozilla Firefox 3
124
40%
Mozilla Suite
0
Žádná hlasování
Opera
64
21%
Safari
1
0%
iný, napíšte aký
10
3%
 
Celkem hlasů: 307

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#121 Příspěvek od Pavuk29 »

iMan píše:Mozilla Firefox :) Inak, to hlasovanie by sa malo spraviť aby tam nebolo FF 2, 3 ale stačilo by tam iba Mozilla Firefox ;)
Tak si to scitaj dokopy a mas vysledok :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

PP14
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 02 čer 2013 21:53

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#122 Příspěvek od PP14 »

Maxthon, dost dobrý a jednoduchý

Zidane
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 32
Registrován: 10 bře 2003 21:26
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#123 Příspěvek od Zidane »

Pavuk29 píše: Tak si to scitaj dokopy a mas vysledok :)
Obávám se, že při tempu, co Mozilla nasadila, co se verzí Firefoxu týče (která je teď poslední, 22?), je "Mozilla Firefox" bez specifikace jediná logická možnost ;-) Jinak já mám nejradši Firefox, ale Opera se taky dá.
Chrome mi na minulém počítači prakticky nešel - 1 GB RAM a nějak se neměl rád s flashem, takže na stránkách s hodně flashem byl během pár minut nepoužitelný, protože by si nejradši vzal RAM i od sousedů, takže letěl a zatím jsem neměl důvod si ho tahat ani do nového NTB, dílem i proto, že GOOGLE Chrome... že jsem paranoidní, neznamená, že po mně nejdou :D
Nejlepší AV a anti-spy je vlastní hlava a rozum a hlavně neklikat na kdejakou hovadinu, co se vám nabízí :)

Obrázek

Obrázek

SuperTukan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 05 lis 2013 21:23

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#124 Příspěvek od SuperTukan »

Firefox rules, IE sucks. :iefox: K-Meleon pro Windows byl fajn.
Opera šla do háje, Chrome se mi taky nelíbí (používal jsem ho asi čtvrt roku kvůli lepší optimalizaci pro Ubuntu, ale to bylo z krajní nouze).

S3jp4k
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 172
Registrován: 12 úno 2014 22:22
Bydliště: Středočeský kraj ,ČR

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#125 Příspěvek od S3jp4k »

Já teda chrome kvůli jeho :dobré kompatibilitě, stabilitě, rychlosti a jednoduchosti :all_coholic: ... Je tam vela aplikací a možností si upravit prohlížeč podle sebe v GOOGLE obchodu. Operu jsem zkoušel byly někde problémy s načítání stránek , Firefox taky a hned mě to odlákalo tich lištiček nahoře bylo moc. Každopádně jak to tak bývá co člověk to názor ...
Návod na vytvoření Logu RSIT a co je to ? : >RSIT<
My > Defence :Eset Smart Security ,Malwarebytes (Anti-malware + anti-rootkit), adwcleaner▐ Maintenance : O&O Defrag ,Ccleaner and manual cleaning/doing manual
:boxed: V žádném případě nedoporučuji : aplikace od firmy IObit , utility pro aktualizaci ovladačů ,samovolné "hrabání" v regedit za účelem pročištění registrů

SoonTy
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 81
Registrován: 09 lis 2005 22:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#126 Příspěvek od SoonTy »

chrome + ie

chrome - na vsechno,
- jednoduchy, rychly, po prihlaseni oblibene zalozky a historie na jakemkoliv pc
- integrovany prekladac
- pri psani do adresniho radku v jednom kroku nabizi navrhy naseptavace, odkazy v historii, popr. navrhy oblibenych / ulozenych stranek

ie - na to, co neumi chrome (ruzne zabezpecene stranky - pres chrome mi neslo jedno prihlaseni do mailu a zlobilo internetove bankovnictvi)

Kukadiso
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2016 15:27

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#127 Příspěvek od Kukadiso »

Chrome je rychlejší. Ale někteří flash hry nefungují bez dalších plug-inů. A líbí se mi vestavěný anti-virus

Kukadiso
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2016 15:27

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#128 Příspěvek od Kukadiso »

A tato hra funguje pouze v prohlížeči Chrom, je to dvojnásob oblíbený prohlížeč Chrom. [url]http://******.cz/****/****-***[/url]

Edit pavuk29

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#129 Příspěvek od Pavuk29 »

Nedavaj nam sem len tak zive linky, nerob reklamu, vyjadruj sa k teme - oblubeny prehliadac.
A nie sme herne forum.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

cunik.cz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 275
Registrován: 13 kvě 2017 10:33

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#130 Příspěvek od cunik.cz »

No ono je to jednu dobu tak a potom onak. Já občas přesednu z Chromu na Firefox a takhle to jde ještě jsem jednu dobu používal Edge. Nejvíce lidi dělají kvůli vytížení a náročnosti prohlížečů Chrome a Firefox. Ty spolu válčí už pěknou dobu a vždycky je to nerozhodně. Ale je pravda že ten Firefox je v tom vytížení RAM a CPU je malinko lepší ale na Chrome jsou lidi prostě zvyklí a tak to bude.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#131 Příspěvek od Rudy »

cunik.cz píše:No ono je to jednu dobu tak a potom onak. Já občas přesednu z Chromu na Firefox a takhle to jde ještě jsem jednu dobu používal Edge. Nejvíce lidi dělají kvůli vytížení a náročnosti prohlížečů Chrome a Firefox. Ty spolu válčí už pěknou dobu a vždycky je to nerozhodně. Ale je pravda že ten Firefox je v tom vytížení RAM a CPU je malinko lepší ale na Chrome jsou lidi prostě zvyklí a tak to bude.
Je to o zvyku. Já třeba léta požívám FF a jiné už to asi nebude. Chrome mi nějak nesedl. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

cunik.cz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 275
Registrován: 13 kvě 2017 10:33

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#132 Příspěvek od cunik.cz »

Rudy píše:
cunik.cz píše:No ono je to jednu dobu tak a potom onak. Já občas přesednu z Chromu na Firefox a takhle to jde ještě jsem jednu dobu používal Edge. Nejvíce lidi dělají kvůli vytížení a náročnosti prohlížečů Chrome a Firefox. Ty spolu válčí už pěknou dobu a vždycky je to nerozhodně. Ale je pravda že ten Firefox je v tom vytížení RAM a CPU je malinko lepší ale na Chrome jsou lidi prostě zvyklí a tak to bude.
Je to o zvyku. Já třeba léta požívám FF a jiné už to asi nebude. Chrome mi nějak nesedl. :)
No to je pravda a taky engine z Firefoxu využívá dost dalších prohlížečů jako třeba Tor. No ale co se toho týče tak jak přišla nová verze Chromu tak to úplně prodělali. Ne jenom že se v tom člověk nevyzná a hledám položky v nastavení asi 3 hodiny. Ale v čem má Chrome výhodu tak jsou doplňky. Má jich narozdíl od Firefoxu víc a taky poměrně praktický např. blokaci pop up oken, zakazování JavaScriptu a další moc praktické věci.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#133 Příspěvek od Rudy »

To je pravda. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

LuSil
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 27
Registrován: 29 dub 2008 14:43
Bydliště: Plzeň

Re: Vas oblubeny internetovy prehliadac

#134 Příspěvek od LuSil »

Za mě Mozilla Firefox. Momentálně verze 78.02

Odpovědět