Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Google Captcha

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
David27
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2016 14:34

Google Captcha

#1 Příspěvek od David27 »

Zdravím,věděl by někdo jak se tohohle na google zbavit ? Když dám cokoliv vyhledat do goggle,tak vyskočí tam to.Viz. obrázek
Děkuji za odpovědi
Přílohy
google.jpg
google.jpg (26.01 KiB) Zobrazeno 2851 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Captcha

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Znamená to přesně to, co se tam píše. Tj., že počítačová síť (vašeho poskytovatele internetu) je zdrojem zvýšeného provozu. Co může znamenat, že některý z PC v té síti může být napaden a být zdrojem DDoS ůtoku. V takovém případě se toto zobrazuje každému uživateli sítě. Zjistit ale, ze kterého PC je útok veden, je složité, musel byste prověřit všechny.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

David27
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2016 14:34

Re: Google Captcha

#3 Příspěvek od David27 »

Rudy píše: 28 bře 2021 15:13 Zdravím!
Znamená to přesně to, co se tam píše. Tj., že počítačová síť (vašeho poskytovatele internetu) je zdrojem zvýšeného provozu. Co může znamenat, že některý z PC v té síti může být napaden a být zdrojem DDoS ůtoku. V takovém případě se toto zobrazuje každému uživateli sítě. Zjistit ale, ze kterého PC je útok veden, je složité, musel byste prověřit všechny.
Aha.Já bydlím na vesnici a mám bezdrátového poskytovatele internetu.Neveřejnou IP adresu. Mám připojený router,kde je kabelem připojen 1 PC a na Wi-fi se připojují 2 telefony s Androidem a TV Samsung. Používám teď momentálně Eset Internet Security. Sdílení je nastaveno na Veřejná síť.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Captcha

#4 Příspěvek od Rudy »

Podstata je v tpm, že někdo na sítí vašeho poskytovatele má malwarový problém. Protože ale Google vidí IP hraničního routeru vašeho poskytovatele (nikoliv tu vaší) dává všem uživatelůn na této síti na jevo tuto hlášku. Preoblém může mít váš PC, nebo kterýkoliv jiný.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

David27
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2016 14:34

Re: Google Captcha

#5 Příspěvek od David27 »

Děkuji za odpovědi.
Jaké je tedy řešení ? Kontaktovat poskytovatel internetu ?

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Captcha

#6 Příspěvek od Rudy »

David27 píše: 29 bře 2021 08:55 Děkuji za odpovědi.
Jaké je tedy řešení ? Kontaktovat poskytovatel internetu ?
Asi ano. ten ale těžko bude zjišťovat, která stanice za tím je. Nejlepší je počkat, až problém odezní sám. Já vám zde mohu zkontrolovat pouze váš PC, ale nemohu zkotrolovat ty ostatní. I mne se toto už jednou stalo a odeznělo to za pár dní samo.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

David27
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 27 lis 2016 14:34

Re: Google Captcha

#7 Příspěvek od David27 »

Je možné , že má ještě nekdo stejnou IP adresu ?
Mě se v jedné PC poradně totiž stalo, že si moderátor myslí, že vystupuji ještě pod druhým nickem a vytahuji staré dotazy,....
Jenže já tam mám pouze jeden účet a úplně jiný než ten,který uvedl moderátor a jiný než,ze kterého se toto děje.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Captcha

#8 Příspěvek od Rudy »

IP adresa je jedinečný rozlišovací prvek. Pokud je to adresa routeru vašeho poskytovatele, žádné jiné zařízení na celém světě nemůže mít stajnou. Za routerem jsou adresy např 192.168.x.x, nebo 10.x.x.x a na ty nevidí zase Google. Tím se může stát, že problém může mít kterákoliv IP adresa vnitřní sítě.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět