Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Email spam?

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Tommy Puerto
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 43
Registrován: 04 zář 2014 01:52

Email spam?

#1 Příspěvek od Tommy Puerto »

Ahoj, nevíte jestli je tento email jen spam nebo to může být realné? Přišlo to mojemu otci a on neví kdo byl jeho otec tak je z toho zmatený. Firma ani nic neexistuje ale pro jistotu to tu dávám jestli to nák nepoznáte líp.

Vážený Richard *příjmení jsem odstranil :)



Jmenuji se Alexander Seve, jsem partnerem společnosti Seve Abogados LLP španělské advokátní kanceláře.



Existuje nevyžádaná "trvalá pojistná smlouva životního pojištění" za 7 milionů devadesát tisíc dolarů, se špičkovou životní pojišťovnou. Majitel pojistky byl jedním z našich klientů, pozdní Eng.Martin (taky odstraněno) , který pracoval s energetickou společností, zemřel při nehodě.



Od jeho smrti nikdo nepřišel na žádost a všechny naše snahy najít své příbuzné se ukázaly jako neúspěšné.



Kód pojišťovací společnosti stanoví, že po uplynutí sedmi let musí být "pojištěné stálé pojistky", které nejsou nárokované, převedeny na opuštěnou správu majetku státu. Věřím, že při vaší spolupráci a spolupráci musíme aktualizovat náš cíl, začneme tento proces, jakmile obdržím tyto informace:



Celé jméno

Stáří

Telefonní číslo.



Kontaktujte mě buď prostřednictvím:

E-mail: office.seve@gmail.com

Tel: +34631125110



Vaše nejrychlejší odpověď na tuto záležitost by byla vysoce ceněna.



Poznámka: Píšu se s překladatelem google pro vaše pochopení, můžete mi odpovědět s angličtinou, pokud je to možné.



Alexander Seve, B.A. (Rozdíl)

Advokát.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Email spam?

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Na 99% je to spam, nebo nabídka podvodníka. Pokud je dotyčná osoba advokátem, musí být zapsána v sezmnamu advokátů dané země, který by měl být dostuný přes internet. Jestliže ho tam nenajdete, pokládejte nabídku za pokus o podvod a mail smažte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7256
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Email spam?

#3 Příspěvek od altrok »

Ahoj,

zástupce právnické kanceláře by tě určitě nekontaktoval z gmailu ;) Smazat, neodpovídat.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Odpovědět