Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Windows Live Mail - jak uložit obrázky přímo z E-malu

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Windows Live Mail - jak uložit obrázky přímo z E-malu

#1 Příspěvek od Antusek »

Dobrý večer,
mám takový dotaz. Dostal jsem od kamaráda několik e-mailu s obrázky. Obrázky nejsou jako příloha, ale jsou přímo v E-mailu. Používám Windows Live mail. Poradí někdo jak se dají stáhnout všechny najednou, abych nemusel klikat na každý obrázek v textové části a dávat uložit jako?
Moc děkuji za radu. Kdyby to bylo jako příloha bylo by to jednoduché.
:)

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: Windows Live Mail - jak uložit obrázky přímo z E-malu

#2 Příspěvek od Antusek »

Už se mi to podařilo. Ale bylo to náhodou, když jsem na jeden z e-mailů odpovídal. Fotky se přesunuly jako příloha. Tak jsem pak dal odpovědět, ale poslal si to sobě. A je to o.k. Ale není to standardní postup. Pokud je nějaký správný postup díky za něj, abych příště věděl. Nespěchá to jak budete mít čas.
Až odpovíte může se vlákno uzavřít. Díky moc.
:) :closed:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows Live Mail - jak uložit obrázky přímo z E-malu

#3 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Podle mého by měly jít obrázky kliknutím (a potom Shift+kurzorová šipka) označit a pak pravým myšítkem (nebo ctrl+c/ctrl+v) vložit do příslušného adresáře.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: Windows Live Mail - jak uložit obrázky přímo z E-malu

#4 Příspěvek od Antusek »

Díky zkusím. Většinou to mám jako přílohu. Tak to jsem to dostal poprvé. :)

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: Windows Live Mail - jak uložit obrázky přímo z E-malu

#5 Příspěvek od Antusek »

Bohužel asi dělám něco špatně. Nic to nedělá tak jak říkáte. Jde pouze označit jeden obrázek a uložit jako. Když to zamodřím celé tak sice jde příkaz vyjmout/kopírovat ale do adresáře do vložit nejde.
Dík :)

Antusek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 488
Registrován: 17 úno 2007 20:54

Re: Windows Live Mail - jak uložit obrázky přímo z E-malu

#6 Příspěvek od Antusek »

Zkusil jsem to stáhnout z e-mailu na stránkách UPC a tam to jde uložit jako zip a objevil jsem tam další e-maily, který mi nedošly a zůstaly tam ve spamu. Když jsem je přesunul do doručené pošty dorazily. Nejspíše budu muset koukat i tam. Nevím proč to vyhodnotili jako spam, když to spam nebyl a byly to další obrázky a jiné. Něco spam byl to jsem odstranil. Že by tam také probíhala cenzura, jako u Bakaly na centrum.cz nebo je přísný spam filtr.
Mám to teda vyřešené.
Díky.
:closed:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118199
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows Live Mail - jak uložit obrázky přímo z E-malu

#7 Příspěvek od Rudy »

Záleži na nastavení spam filtru. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno