Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nelze zavřít Chrome pro CCleaner

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
miisule
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 17 dub 2015 19:12

Nelze zavřít Chrome pro CCleaner

#1 Příspěvek od miisule »

Při spuštění CCleaneru se objeví hláška, že je potřeba zavřít Chrome (i když je již zavřený), pokud povolím, aby jej CCleaner zavřel, po chvíli mě to upozorní, že zavírání trvá dlouho, zda má být vynuceno, po potvrzení přestane CCleaner reagovat, stále zavírá, dokud jej neukončím.
Ani v procesech Chrome nevidím, nevíte prosím, v čem může být problém?

Děkuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118195
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze zavřít Chrome pro CCleaner

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Chrome nepoužívám, takže nevím. Zkusil bych ho ale přeinstalovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Nelze zavřít Chrome pro CCleaner

#3 Příspěvek od Márty84 »

Zdravim a omlouvam se za vstup.

Podobny problem jsem resil na pc rodicu. Chrome byl zavreny, ale kdyz jsem rozkliknul skryte ikonky vpravo dole u hodin, byl tam. Stacilo na nej kliknout pravym a levym na ukoncit. Pak jiz CCleaner pracoval normalne. Trvalo to tak par dnu a pak se to samo (mozna po nejake aktualizaci, nebo uprave registu) vratilo do normalu :)

Samozrejme to u vas muze byt uplne neco jineho...
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Odpovědět