Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

IE 11 a seznam.cz

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RioKiller
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: 07 pro 2010 22:48

IE 11 a seznam.cz

#1 Příspěvek od RioKiller »

Ahoj,

od včerejška tj. 2.2.2016 mám problém s načítáním domény seznam.cz a všech jemu přidružených stream.cz, super.cz atp. - stránka se načte po mnohdy až 20s. Dělají to pouze služby od seznamu, jiné weby namátkou třeba facebook.com, live.com, rb.cz nebo viry.cz načtou okamžitě. Po načtení třeba streamu video spustím úplně v pohodě a následně i přehrávání je plynulé.

Když jsem zkoušel pingovat přes cmd, tak to vyhodí hlášku o vypršení času spojení. Zkoušeno na více PC se stejným výsledkem. Podpora seznamu mi doporučila smazat cookies, což jsem udělal a navíc celý cache ještě projel CCleanerem. Stav stále nezměněn. Pak mě napadlo ještě reset modemu, ale taky beze změny. Internet mám VDSL od O2.

Najde se někdo taky s IE 11 (nejnovější aktualizace) se stejným problémem ? Co jsem zkoušel v MF, tak žádný problém nebyl.

Prosím vyvarujte se cool rad typu, tak to nepoužívej atp, na to nejsem zvědavý a poprosil bych v takovém případě smazání takových "Rad".

m0ple
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 19 pro 2014 21:41
Bydliště: Brno

Re: IE 11 a seznam.cz

#2 Příspěvek od m0ple »

A jiný prohlížeč to nedělá?

Uživatelský avatar
RioKiller
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 33
Registrován: 07 pro 2010 22:48

Re: IE 11 a seznam.cz

#3 Příspěvek od RioKiller »

Ve Firefoxu problém není, načtení je okamžité viz. úvodní post, ale nechápu jak je pak možné, že nejde pingovat.

T0m45
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 26 úno 2016 11:21

Re: IE 11 a seznam.cz

#4 Příspěvek od T0m45 »

Pravdepodobnym důvodem byla aktualizace jiného SW (pravdepodobne automaticka), který do IE dodava pluginy (doplňky).

třeba Obnovení nastavení jsi dal???
Combofix je software, který dělá velké zásahy do systému (pokud je infikovaný), vemte prosím na vědomí, že takovto zásah může znamenat v krajním případě i nenastartování takového počítače. Zálohujte data. Doporučuji také pro zkušenější uživatele smazat body obnovení před spuštěním programu. Pokud nemáte alespoň lepší základy v ovládání PC, nepouštějte se do něj bez dozoru osoby, která je má.

Odpovědět