Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Tuhne ms outllook a office xp

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
cernto
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 17 dub 2009 07:39

Re: Tuhne ms outllook a office xp

#31 Příspěvek od cernto »

Já jsem se pokusil odeslat ty dva logy, ale nevím, jestli jsem to udělal dobře, protože je tu zprávu nikde nevidím. Došlo to v pořádku. já jsem asi něco zmotal. Kdyby to nedošlo, zkus mi napsat mailovou adresu a já bych to odeslal na ni.

cernto
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 17 dub 2009 07:39

Re: Tuhne ms outllook a office xp

#32 Příspěvek od cernto »

Já už vím kde je chyba. těch znaků je příliš moc, ak to zkusím poslat jako soubor.
Přílohy
FRST.rar
(15.39 KiB) Staženo 189 x

cernto
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 17 dub 2009 07:39

Re: Tuhne ms outllook a office xp

#33 Příspěvek od cernto »

A ještě adition.
Přílohy
Addition.rar
(4.69 KiB) Staženo 168 x

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15192
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Tuhne ms outllook a office xp

#34 Příspěvek od JaRon »

zopakuj este cistenie s ADWCleanerom - ak nieco najde vloz log, pokial nie, tak nemusis
potom vycisti PC s DelFix http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13 ... x#p1409012
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

cernto
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 17 dub 2009 07:39

Re: Tuhne ms outllook a office xp

#35 Příspěvek od cernto »

Přikladám logy.
Přílohy
Desktop.rar
(1.33 KiB) Staženo 156 x

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15192
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Tuhne ms outllook a office xp

#36 Příspěvek od JaRon »

ak si nalezy ADWCleanera nechal zmazat tak mame cisto
predpokladam, ze problémom Office su rozne verzie
doporucujem nainstalovat vsetko "2003"
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

cernto
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 74
Registrován: 17 dub 2009 07:39

Re: Tuhne ms outllook a office xp

#37 Příspěvek od cernto »

Nenechal, tak to ještě udělám. Ale já ty rozdílné verze mám na všech PC a dělá to problém jenom u toho jednoho. Zkusím ještě ty nálezy smazat a uvidím, jak se to bude chovat. Díky.

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: Tuhne ms outllook a office xp

#38 Příspěvek od KEO »

Skusil by som predvolit ako default nejaku inu LOKALNU tlaciaren, aj falosnu s inymi ovladacmi. Napr. PDFCREATOR, ci nieco ine.

Problem je, ze vela aplikacii dokaze vykreslovat zobrazenie podla parametrov tlaciarne a tak vplyvom zleho ovladaca, obojstrannou komunikaciou s tlaciarnou, ale hlavne ak je to sietova tlaciaren /a ma taketo chyby/ a hlavne ak je nedostupna, offline. Alebo pri vypadkoch tlaciarne s USB.

Niektore aplikacie mrznu, padaju, alebo sa otvaraju priserne pomaly. Staci, ked je tam iny ovladac a hlavne ako LOKALNA /nie sietova/...
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Odpovědět