Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Sledování webu

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
poverrr
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: 08 dub 2008 02:26

Sledování webu

#1 Příspěvek od poverrr »

Zdravím, nedávno jsem na internetu našel on-line shop kde při první registraci dostane 25% slevu na nákup. Zaregistroval jsem se, provedl nákup a dostal slevu 25%. Přítelkyně udělala novou registraci ale slevu nedostala udajne s tím, že z pocítače byla provedena již jedna registrace ?!

Tak mě zajímá jak můžou vědět, že z pc byla registrace když používám dynamickou IP adresu která je po každém připojení k PC jiná. Muže mi to někdo objasnit ?
Děkuji.

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Sledování webu

#2 Příspěvek od tuvok07 »

Je to jednoduchý, tipuju cookies.
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

poverrr
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: 08 dub 2008 02:26

Re: Sledování webu

#3 Příspěvek od poverrr »

cookies je blokovano viz


cesta pripojení je takhle správně ?


moje pc - modem - server poskytovatele - webovky shopu ( kde spravce vidí, moji ip, cookies )


takhle nejak me napadlo ze nato prisel
Přílohy
4.jpg
4.jpg (99.74 KiB) Zobrazeno 2447 x

tuvok07
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1197
Registrován: 07 bře 2007 17:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Sledování webu

#4 Příspěvek od tuvok07 »

Nejsem zrovna expert na tyhle věci, ale řekl bych, že IE není zrovna nejlepší na tohle :)
Providera může mít stejnýho x lidí - nevím, no.
Albert Einstein: Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.

Odpovědět