Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

search.ask.com

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: search.ask.com

#16 Příspěvek od cernohous13 »

Zdravím tamuri :fez:

díky za pozdrav, však jsme si před rokem dobře zařádili :D
jen tam nevidím nějaké závěrečné hodnocení stavu plecháčka :?:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

tamuri
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: 16 dub 2010 11:03

Re: search.ask.com

#17 Příspěvek od tamuri »

Já jsem to nedotáhla do konce: byly to neplechy s Outlook Express, nachystala jsem všechny potřebné k nápravě věci a odložila jsem to, že až po Vánocích... pak, když jsem se k tomu, nakonec, vrátila, už jsem nic nepoznala a ničemu nerozuměla, a tolik jsem se bála, že něco zvorám a přijdu o veškerou svou drahocennou odleželou poštu, že jsem to odsouvala dál a dál... zkrátka, nothing. Outlook Express je vlastně na houby, ale držím se ho, protože mám to tam rozložené po policích a mám ho na úřední věci, když Gmail zas pro něco lepšího.
Před rokem jsem, rozjařená, pořídila notebook (v akci, samozřejmě, ale i tak je mi k ničemu, neboť jsem chtěla ten s W7, ale prodavač mě přemluvil, že W8 je úplně stejný, což určitě není. Já ho nesnáším, i když jsem to upgradovala na 8.1. A tak leží vedle na stole a funí. A já se potýkám se staroušem PC.
Včera jsem zrovna koukala na nějaké rady, jak převést poštu z O.E. do Outlook.com, ale leccos mi nedochází, např. jestli se hodí pro XP, a když ne, tak co to udělá v PC... takže jsem to jenom dala do Záložek, tzn. do aleluja.
Co se týče hodnocení, tak jsem vás všechny (snad) ohodnotila věcně, a možná i slovně, nevzpomínám si jak. A i plecháč se ke mně připojuje a děkuje za vydatnou pomoc. No co, když se vypíná, dycinky se ukáže nějaká hláška, že se něco nemůže ukončit, tak ho ukončuji. Anebo včera mi ukázalo, že jsou nainstalované nové programy, což ani náhodou, já se jen mrkla na poštu a na Face a odcházela. Je mi to podezřelé, ale stopy nových programů jsem neobjevila.
Tolik o mých patáliích, jinak doufám, že u Vás je život s počítači a vůbec méně bouřlivý. Ještě jednou všem moc děkuji.

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: search.ask.com

#18 Příspěvek od cernohous13 »

tamuri píše:No co, když se vypíná, dycinky se ukáže nějaká hláška, že se něco nemůže ukončit, tak ho ukončuji.
Mohla bys tu hlášku specifikovat ?
Přidej log RSIT
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

tamuri
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: 16 dub 2010 11:03

Re: search.ask.com

#19 Příspěvek od tamuri »

Myslím, že jsou i různé... posbírám je a pošlu. Každá hláška je drahá...

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: search.ask.com

#20 Příspěvek od vyosek »

Hlasky mi kdyztak poslete na mail
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět