Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Mozilla a Chrome

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Mlukes186
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2015 18:17

Mozilla a Chrome

#1 Příspěvek od Mlukes186 »

Ahoj, nedávno jsem dostal počítač, který byl na přeinstalování. Sotva ho zapnu a už je plný problémů. Potřebuju si stáhnout antivirus, v mém případě Avast, ale Google Chrome odmítá spolupracovat a píše to nějaký problém s certifikací, našel jsem řešení (nejspíš) - stačí aktualizovat Chrome. Tady nastává ten problém - Chrom si nemužu aktualizovat, protože mě to nepustí ani k aktualizaci, zkusil jsem to tedy přes Mozillu. Mozilla funguje normálně, ALE když se pokusím něco stáhnout, tak to nejde spustit. Je to takový začarovaný kruh - Chci stáhnout Avast, nejde to - Musím updatovat Chrome, nejde to - A tak jsem se obrátil na Vás, abyste mi pomohli alespoň vyřešit ten problém s Mozillou.

Díky, Michal :thumbsup:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mozilla a Chrome

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Co zkusit IE? Zkontrolujte datum a čas, zda je správný.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Mlukes186
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2015 18:17

Re: Mozilla a Chrome

#3 Příspěvek od Mlukes186 »

Už je to v pořádku, stačilo jen obnovit možnosti internetu Ovládací panely > Možnosti internetu > Upřesnit > Obnovit. Ale mám tu další problém, když už jsi tu: Když zkusím nainstalovat Google Chrome napíše mi to error 0x80070002 :?:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mozilla a Chrome

#4 Příspěvek od Rudy »

Chrome máte kompletně odinstalované?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Mlukes186
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2015 18:17

Re: Mozilla a Chrome

#5 Příspěvek od Mlukes186 »

Ano, vypadá to na nekvalitně přeinstalované, i když jsem myslel, že ten člověk je profesionál - vyskytly se další problémy - nejde zvuk. Když zkusím ve Službách spustit Zvuk, napíše mi to "Systém Windows nemohl v počítači Local Computer spustit službu Zvuk systému windows. Mám to nastavené na Automatické zapnutí, takže nemám nejměnší tušení, co by stím mohlo být.. Omlouvám se za odběhnutí od původního tématu - Ano mám Chrome kompletně odinstalovaný :?:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mozilla a Chrome

#6 Příspěvek od Rudy »

Podle návodu: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=46&t=2791 projděte registry a všechny řetězce "chrome" smažte. Pak zkuste novou instalaci.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět