Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém se stránkou

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Leeep
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 23 úno 2014 11:06

Problém se stránkou

#1 Příspěvek od Leeep »

Dobrý den,
nevěděl sem kam mám toto téma vložit, tak sem ho dal sem. Mám problém s jednou stránkou, konkrétně www.imperiamu.com, doma mi šla, ve škole mi šla a tady ještě před 2 týdnama také. Po dvou týdnech sem přijel na kolej a stránka se nenačte, píše to "vypršel časový limit žádosti", zkoušel sem to v chromu, FF i IE a všude to samé, dělá to pouze na této stránce. Nejde to ani vedle na pokoji u kamaráda. Může to znamenat že je stránka zablokovaná ? A jestli jo dá se to nějak obejít ? Děkuji.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118251
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se stránkou

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Může být. Musíte se zeptat správce kolejní sítě. Obejít se to nedá, pokud je na síť. roteru dána na blacklist.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět