Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zpomalený email na centrum.cz

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
58251
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 27
Registrován: 02 zář 2014 06:46

Zpomalený email na centrum.cz

#1 Příspěvek od 58251 »

Dobrý den. Prosím o pomoc či radu. Poslední dobou se mi zpomalila odezva při klikání v emailu na centrum.cz. Dlouho trvá než se zpráva zobrazí, dlouho trvá než se načte příloha emailu např. příloha pps 5MB mi to hlásí dobu stažení přes hodinu :-(, ale v emailu seznam.cz ta samá příloha stažení během sekundy :-). Dlouho trvá než se zprávy smažou. Celkově se práce se zprávami na emailu centrum.cz značně zpomalila a někdy se to úplně sekne a na klikání žádná reakce. Na centrum.cz se mi značně zpomalilo i načítání emailové schránky po přihlášení. Dříve to nedělalo. Na emailu v seznam.cz to jede bez problémů. Mám starý PC s XP home SP3

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7257
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Zpomalený email na centrum.cz

#2 Příspěvek od altrok »

Dobry den, mne e-mailova schranka na centrum.cz funguje bez problemu... je mozne, ze bude problem u Vas. Dejte log z RSIT a koukneme se po haveti http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=130786
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

58251
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 27
Registrován: 02 zář 2014 06:46

Re: Zpomalený email na centrum.cz

#3 Příspěvek od 58251 »

Děkuji za ochotu, ale už mi to jede tak jak má :-) , trochu jsem pošteloval síťové připojení a hlasovku VP 100.

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7257
Registrován: 15 lis 2012 22:26
Bydliště: Znojmo

Re: Zpomalený email na centrum.cz

#4 Příspěvek od altrok »

Oukej, nemate zac :)
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Zamčeno