Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Dubinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 28 říj 2014 23:50

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#31 Příspěvek od Dubinek »

234 GB (251 532 269 805 bajtů)- velikost adresáře plocha

napsalo to došlo ke kritické chybě v systému, za minutu se restartuje, a restartovalo zde je log:


Files\Folders moved on Reboot...
C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Temp\FXSAPIDebugLogFile.txt moved successfully.
C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\counters.dat moved successfully.
File move failed. C:\windows\temp\_avast_\AvastLock.txt scheduled to be moved on reboot.
C:\windows\temp\_avast_\ws17D54E48.dat moved successfully.
C:\windows\temp\_avast_\ws18686528.dat moved successfully.
C:\windows\temp\_avast_\ws186876A8.dat moved successfully.
C:\windows\temp\_avast_\ws18E76EE8.dat moved successfully.
C:\windows\temp\_avast_\ws18E78810.dat moved successfully.
C:\windows\temp\_avast_\ws1ABF53E8.dat moved successfully.

PendingFileRenameOperations files...

Registry entries deleted on Reboot...

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#32 Příspěvek od Márty84 »

Dubinek píše:234 GB (251 532 269 805 bajtů)- velikost adresáře plocha
:arrow: Velikost plochy by nemela preshovat 200 - 300 MB! Brzdi to chod pc. Cili ji trosku uklidte a na plochu dejte jen zastupce. Jen pozor na obcasnou chybu, ze uzivatele maji na plose slozku, v ni dalsi a v ni dalsi a do te to schovaji. To je sice hezke, ale plochu to nezmensi, jen je to v jinem supliku :D



:arrow: OTL neprobehlo jak melo. Provedte krok s OTL jeste jednou, ale tentokrat v nouzovem rezimu.
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Dubinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 28 říj 2014 23:50

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#33 Příspěvek od Dubinek »

momentálně je to po reinstalaci, tak je tu trochu brodel.. :oops: :) Fakt to brzdí chod Pc ? jaký může být rozdíl mezi tím jestli, například filmy uložím na plochu do složky filmy, nebo do knihovny, kromě knihoven mě nenapadá žádný jiný umístění, aby to bylo trochu přehledný a rychle po ruce.

Nevím, vůbec nikdy předtím se to nědělo, ale teďka občas spadne windows objeví se modrá obrazovka a restartuje se pc, je to divný

log zde:
All processes killed
========== COMMANDS ==========

[EMPTYTEMP]

User: All Users

User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes

User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes

User: Lenovo
->Temp folder emptied: 52619579 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 18169832 bytes
->Java cache emptied: 0 bytes
->FireFox cache emptied: 367410237 bytes
->Google Chrome cache emptied: 6676587 bytes
->Flash cache emptied: 2386 bytes

User: Public
->Temp folder emptied: 0 bytes

%systemdrive% .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot% .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot%\System32 .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot%\System32 (64bit) .tmp files removed: 0 bytes
%systemroot%\System32\drivers .tmp files removed: 0 bytes
Windows Temp folder emptied: 2845464 bytes
%systemroot%\sysnative\config\systemprofile\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files folder emptied: 128 bytes
RecycleBin emptied: 0 bytes

Total Files Cleaned = 427,00 mb


[EMPTYFLASH]

User: All Users

User: Default

User: Default User

User: Lenovo
->Flash cache emptied: 0 bytes

User: Public

Total Flash Files Cleaned = 0,00 mb

Unable to start System Restore Service. Error code 1084
========== SERVICES/DRIVERS ==========
Service AdobeARMservice stopped successfully!
Service AdobeARMservice deleted successfully!
Service gupdate stopped successfully!
Service gupdate deleted successfully!
Service gupdatem stopped successfully!
Service gupdatem deleted successfully!
========== FILES ==========
File/Folder C:\windows\system32\*.tmp.dll not found.
File/Folder C:\windows\system32\SET*.tmp not found.
File/Folder C:\windows\*.tmp not found.
C:\windows\tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore.job moved successfully.
C:\windows\tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA.job moved successfully.
========== OTL ==========
64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}\ deleted successfully.
64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}\ not found.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}\ deleted successfully.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}\ not found.
Registry key HKEY_USERS\S-1-5-21-2172694318-107010662-708045567-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}\ deleted successfully.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}\ not found.
Prefs.js: true removed from browser.search.suggest.enabled
Prefs.js: true removed from browser.search.useDBForOrder
64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{B164E929-A1B6-4A06-B104-2CD0E90A88FF}\ deleted successfully.
64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{B164E929-A1B6-4A06-B104-2CD0E90A88FF}\ not found.
Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\\Locked deleted successfully.
64bit-Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ShellServiceObjectDelayLoad\\WebCheck deleted successfully.
64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{E6FB5E20-DE35-11CF-9C87-00AA005127ED}\ not found.
Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ShellServiceObjectDelayLoad\\WebCheck deleted successfully.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{E6FB5E20-DE35-11CF-9C87-00AA005127ED}\ not found.
C:\Windows\SysNative\drivers\MBAMSwissArmy.sys moved successfully.
C:\Windows\SysNative\drivers\mbamchameleon.sys moved successfully.
C:\Windows\SysNative\drivers\mwac.sys moved successfully.
C:\Windows\SysNative\drivers\mbam.sys moved successfully.
C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Pokki\Pokkies folder moved successfully.
C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Pokki folder moved successfully.
C:\ProgramData\Malwarebytes\Malwarebytes Anti-Malware\Quarantine folder moved successfully.
C:\ProgramData\Malwarebytes\Malwarebytes Anti-Malware\Logs folder moved successfully.
C:\ProgramData\Malwarebytes\Malwarebytes Anti-Malware\Configuration\Restore folder moved successfully.
C:\ProgramData\Malwarebytes\Malwarebytes Anti-Malware\Configuration folder moved successfully.
C:\ProgramData\Malwarebytes\Malwarebytes Anti-Malware folder moved successfully.
C:\ProgramData\Malwarebytes folder moved successfully.
C:\Windows\zoek-delete.exe moved successfully.
C:\windows\assembly\NativeImages_v2.0.50727_32\Temp\ZAP49E2.tmp\System.ServiceProcess.dll deleted successfully.
C:\windows\assembly\NativeImages_v2.0.50727_32\Temp\ZAP49E2.tmp folder deleted successfully.
C:\windows\assembly\NativeImages_v2.0.50727_32\Temp\ZAP9E41.tmp folder deleted successfully.
C:\windows\assembly\NativeImages_v2.0.50727_64\Temp\ZAP1506.tmp folder deleted successfully.
C:\windows\assembly\NativeImages_v2.0.50727_64\Temp\ZAP6B8E.tmp folder deleted successfully.
C:\windows\assembly\NativeImages_v2.0.50727_64\Temp\ZAPE291.tmp folder deleted successfully.
C:\windows\assembly\NativeImages_v2.0.50727_64\Temp\ZAPE56E.tmp folder deleted successfully.
========== REGISTRY ==========
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6}\ deleted successfully.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6}\ deleted successfully.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{B164E929-A1B6-4A06-B104-2CD0E90A88FF}\ not found.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{B164E929-A1B6-4A06-B104-2CD0E90A88FF}\ not found.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\wow6432node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E}\ deleted successfully.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E}\ deleted successfully.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\wow6432node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6}\ not found.
Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6}\ not found.

OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 log created on 11042014_171932

Files\Folders moved on Reboot...
C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Temp\FXSAPIDebugLogFile.txt moved successfully.

PendingFileRenameOperations files...

Registry entries deleted on Reboot...

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#34 Příspěvek od Márty84 »

Dubinek píše:Fakt to brzdí chod Pc ?
Jasne. Pokazde, kdyz se objevi plocha, se museji nacist vsechna data. Takze cim vice jich je, tim vic to zatezuje pc. Idealni je mit filmy treba ve slozce C:\Filmy a na plochu vytvorit treba zastupce teto slozky.


:!: Vsechny tyto programy - vcetne pripadne instalace - spoustejte jako spravce (kliknete na ne pravym mysidlem a zvolte - Spustit jako spravce)

:arrow: Prejmenujte ComboFix na Uninstall a spustte ho. CF by se mel odinstalovat.

:arrow:
vyosek píše: :arrow: T-Cleaner http://tharifas.sweb.cz/T-Cleaner.exe
  • Stahnete a spustte
  • Pro potvrzeni volby mackejte A, Enter
  • Po pouziti utilitu smazte
  • Antiviry mohou utilitu chybne oznacit jako vir - jedna se o falesny poplach - takze v pohode stahnete (pripadne vypnete pri stahovani antivir)
:arrow: Stahnete OTC http://oldtimer.geekstogo.com/OTC.exe , ulozte a spustte.
Kliknete na napis CleanUp a pote OK - Po uklidu dojde k restartu pc.

:arrow: Stahnete Ccleaner http://www.filehippo.com/download_ccleaner a spustte.
Pri instalaci pozor na toolbar (ci jine doplnky), jestli vam nabidne jeho instalaci, tak zruste zatrzitko.
Po spusteni se ocitnete ve funkci Cistic. Vlevo je spousta zatrzitek. Pozor dejte hlavne na kos, pokud nechate zatrzene, vzdy ho vysype.
Dale, podle toho jak je nastaven, smaze vsechna hesla ulozena na netu!!! Takze jestli mate nastavene, at si pocitac hesla pamatuje (coz neni pro bezpecnost dobre), budete je muset pak napsat znova rucne (napr mail, facebook, ruzna fora atd.)
Kliknete na Analyzovat a az dokonci analyzu, kliknete na Spustit Cleaner.
Potom kliknete vlevo na funkci Registry
Kliknete na Hledej problemy, kdyz najde, kliknete na Opravit problemy. Nabidne Vam zalohu, tu udelejte a ulozte ji tak, at ji v pripade potreby najdete.
Funkce Nastroje umoznuje odinstalovani programu. Je dukladnejsi nez samotny windows!
(Pokud je v pc vice uzivatelskych uctu, pouzijte program i v nich)

:arrow: Defragmentujte disk(y) (SSD Disky ne!)
Stahnete program Defraggler http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... efraggler/
Pri instalaci opet pozor na toolbar
Po nainstalovani program spustte a kliknete na Analyzovat, po analyze kliknete na Defragmentovat a programek odvede svou praci.




:arrow: Pak napiste, jak to s pc vypada.
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Dubinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 28 říj 2014 23:50

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#35 Příspěvek od Dubinek »

Problémy s chromem přetrvávají beze změny, nefunguje

- všechny úlohy byli provedeny kromě defragmentace, i když jsem dříve někde četl že win7 se defragmentují už automaticky, tak jsem stáhl, nainstaloval a zhruba po 4 hodinách defragmentování, byl na 97%, jenže v té chvíli systém zase spadl a objevilo se modré okno, modrá smrt (myslím že to z defragmentací nemělo moc společného, ale co to může způsobovat mě fakt nenapadá, už to je po několikátý a nikdy předtím se to nedělo)
tohle baflo při rozšířené informaci o pádu:

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 50
BCP1: FFFFF880E8D03360
BCP2: 0000000000000000
BCP3: FFFFF88005973A18
BCP4: 0000000000000005
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\110514-22354-01.dmp
C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Temp\WER-105909-0.sysdata.xml

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= ... cid=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt



Pak ještě už asi od předvčerejška pořádně nefunguje firefox, respektive šlape na výbornou, ale jakmile použiju jakýkoliv řádek s našeptávačem tu na foru, nahoře v prohlížeči nebo kdekoliv, kromě google- ten jedinej funguje, tak to zamrzne a stránka se načte až po schození do lišty a opětovném zobrazení celého prohlížeče-pak zase vše funguje bez problému, dokud něco nenapíši do řádku. Taktéž jsem se s tímto problémem ještě nikdy nesetkal.

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#36 Příspěvek od Márty84 »

Najdete tenhle soubor C:\Windows\Minidump\110514-22354-01.dmp a uploadnete ho treba na leteckou postu a sem dejte odkaz na stazeni.

Zazalohujte si zalozky firefoxu pomoci programku mozbackup http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... mozbackup/ a preinstalujte ho
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Dubinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 28 říj 2014 23:50

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#37 Příspěvek od Dubinek »

no přeinstalaci firefoxu už sem taky zkoušel, záložky jsem sice zálohoval ručně, přes zobrazit všechny záložky a zazálohovat.. Co je divné, že záložky i nastavená hesla i doplňky po přeinstalaci (odinstalace přes cc cleaner) zůstali v aplikaci nezměneny a aplikace nefunguje dál.


odeslat soubor přímo z adresáře nešlo, i přes oprávnění správce jako jediná položka, má na sobě něco jako zámek (nevím co to znamená), psalo to že k tomu nemám oprávnění a že si je mám vyžádat něbo tak nějak
překopíroval (jenom překopíroval) jsem to tedy na plochu (vyblikla ikonka že je to sytémový soubor) a to už odeslat šlo, následně tu kopii smažu, doufám že tím nenadělám nějakou paseku

soubor zde:

http://leteckaposta.cz/911100901

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#38 Příspěvek od Márty84 »

Tak firefox znovu odinstalujte a rucne smazte C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox


Modrou smrt zpusobuje igdpmd64.sys
Neprobehla nejaka aktualizace grafiky? Zkuste ovladac preinstalovat, pripadne aktualizovat.
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Dubinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 28 říj 2014 23:50

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#39 Příspěvek od Dubinek »

Firefox jsem znovu odinstaloval, když jsem ho chtěl manuálně dodělat tak v C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox už nebyl, respektive adresář už neexistoval.

Když jsem chtěl aktualizovat ovladače grafiky a procesor, napsalo to že mám nejnovější verzi. Poradíte prosím, jak se reinstalují ovladače ?

za poslední dvě hodiny co se vám snažím odpovědět to spadlo tak 11krát, je to šílený

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#40 Příspěvek od Márty84 »

Dubinek píše:Když jsem chtěl aktualizovat ovladače grafiky a procesor, napsalo to že mám nejnovější verzi. Poradíte prosím, jak se reinstalují ovladače ?
Normalne se odinstalujou a pak zase nainstalujou :) Pripadne, pokud doslo v posledni dobe k aktualizaci, zkuste pouzit starsi ovladac.
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#41 Příspěvek od Márty84 »

Kolega nasel stejny problem s timto ovladacem, kde to zpusobovala aktualizace
Akorat je to uz starsiho data, tak nevim, jestli to ted nemuze byt zpusobene zase jinou :boxed: Tezko rict :?:
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Dubinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 28 říj 2014 23:50

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#42 Příspěvek od Dubinek »

-odinstaloval jsem tedy grafiku, jak ji nainstaluji zpět? :?: na stránkách amd ji nemůžu najít a instalovat to z jiných webů je prý dost riskantní mám typ-amd radeon hd 6370m

a našel jsem ji tu https://driverscollection.com/?H=Mobili ... 70M&By=AMD

pak mám ještě grafiku intel

-co se týče procesorů tak se tam zobrazují 4, to je taky možná trochu divný
http://leteckaposta.cz/688622230

Jediný co nechápu, že když jsem odinstaloval grafický ovladač, firefox i chrome šlapou jako hodinky :D není náhodou možné, že jádro problému je v grafickém ovladači? :)


ještě jedna maličkost pc spadnul modrou smrtí skoro vždy, když jsem byl v exploeru (chodím tam minimálně a tedka jenom, protože se firefox seká a chrome nejde vůbec) nevím jestli je to jenom náhoda, ale ve firefoxu se to stávalo daleko méně, taky dost zvláštní už abych ho měl pořádně zpátky :( :iefox:

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#43 Příspěvek od Márty84 »

Dubinek píše:a našel jsem ji tu https://driverscollection.com/?H=Mobili ... 70M&By=AMD
Tak to stahnete od tama. V nejhorsim to zase odinstalujete. Normalne to stahnete a spustte.

Dubinek píše:co se týče procesorů tak se tam zobrazují 4, to je taky možná trochu divný
Nema ten procesor 4 jadra?

Dubinek píše:není náhodou možné, že jádro problému je v grafickém ovladači?
Mozne je vsechno, musite zkouset. Problem muze pusobit ta vadna aktualizace windows, jak se pise v tom odkazu, nebo samotny ovladac, mozna i neco jineho, tezko takhle hadat. Jiste je, ze havet to neni, pc byl vycisteny. Ted uz je to ciste metoda pokus omyl. Nemuzu takhle na dalku zjistit presnou pricinu :(
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Dubinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 28 říj 2014 23:50

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#44 Příspěvek od Dubinek »

nefunguje my žádný instalační balíček co jsem na netu od amd našel vždy to vyhodí chybu:

Existující balíčky
Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable
Přehrávání videozáznamu WMV9/VC-1
Catalyst Control Center

Balíčky pro instalaci
Správce instalace aplikace AMD Catalyst
Konečný stav: Neúspěch
Verze položky: 8.0.916.0
Velikost: 20 MB


Jiná detekovaná zařízení

Chybové zprávy

Instalace aplikace: chyba instalace balíčku!

Dubinek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 29
Registrován: 28 říj 2014 23:50

Re: Chrome se načte a okamžitě zamrzne- nic nepomáhá

#45 Příspěvek od Dubinek »

Nechcu jásat předčasně, protože to vypadá až moc jednoduše, ale vrátil jsem počítač pomocí nástroje pro obnovení systému o den zpátky, kdy ještě amd nebylo smazané, spustil ten jejich prográmek, on konečně fungoval, nějak to updatoval a teďka se to sice občas tak divně lagne a možná to běží i trochu pomalejc, ale to časem snad vychytám, ale chrome i firefox funguje bez problému!

Moc vám děkuju! :) za ohromný množství vašeho času a ochoty, trpělivost a za všechno, strašně jste my pomohl, už jsem ani nedoufal že to půjde nějak spravit!! :idea: :thumbsup:


Kdyby to bylo předčasný a něco nešlo dám vědět, zatím se mějte krásně a fakt ještě jednou moc díky, jste borec! :)

Zamčeno