Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Chyba prehliadača

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
mikysko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 21 úno 2014 11:04

Chyba prehliadača

#1 Příspěvek od mikysko »

mam jeden problém. Pri zapnutí akéhokoľvek prehliadača (mozzilla, chrome, explorer) mám nastavenú domovskú stránku google.sk.
Lenže pri načítavaní mi napíše buď chyba spojenia alebo mi vyhodí možnosť stiahnutia google chrome.. To iste sptaví aj pri Gmail..
jedná sa o NTB.. Ale tento problém nemám len na jednom,ale na troch počítačoch..
jedná sa o značky : HP
LENOVO
MSI
Za odpovede a pomoc vopred ďakujem :worship:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba prehliadača

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Poku máte chybu připojení na všech PC, k internetu připojených, chyba bude nejspíše v připojení k internetu. Zkuste restartovat modem, příp. další síť. prvek v datové cestě. Pokud to nepomůže, kontaktujte vašeho providera.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

mikysko
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 21 úno 2014 11:04

Re: Chyba prehliadača

#3 Příspěvek od mikysko »

to bolo riesenie ktore ma napadlo ako prve,ale nakolko mi to na mobile nerobi (tam mam tiez google chrome) vsetko ide.. Modem som skusal restartovat a vysledok ten isty.. preto som si isty,ze nie je problem v poskytovani siete od operatora,nakolko ten mobil fakci normalne..

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba prehliadača

#4 Příspěvek od Rudy »

Tak uvažujte. Je dost nepravděpodobné, že by byla na všech PC stejná závada. Buď je na nich připojení chybně nastaveno, ale pravděpodobnější je to chyba připojení samotného.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět