Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Vypnutí historie

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Bean
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 09 kvě 2009 21:28

Vypnutí historie

#1 Příspěvek od Bean »

Zdravím.

Prosím vás nevíte, jak se dá vypnout historie procházení webových stránek v IE 11 ? Když zadávám adresy do řádku, tak pod nimi se mi pořád zobrazuje historie a nedaří se mi to vypnout. :(

Předem děkuji za každou cenou radu.

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Vypnutí historie

#2 Příspěvek od Márty84 »

Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Bean
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 09 kvě 2009 21:28

Re: Vypnutí historie

#3 Příspěvek od Bean »

Na tom odkazu jsem to bohužel nenašel..

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Vypnutí historie

#4 Příspěvek od Márty84 »

A cetl jste to vubec? :boxed:
Automatické dokončování

Funkce Automatické dokončování v aplikaci Internet Explorer umožňuje rychlé vyplňování webových formulářů a rychlý přechod na dříve navštívené weby. Funkce Automatické dokončování shromažďuje data zadaná do textových polí webových formulářů nebo na panelu Adresa a ukládá je do registru v počítači. Informace funkce Automatické dokončování nejsou sdíleny s jinými uživatelskými účty v počítači.

Vypnutí funkce Automatické dokončování

Spusťte Internet Explorer na ploše, klikněte na tlačítko Nástroje a potom klikněte na příkaz Možnosti Internetu.

Na kartě Obsah klikněte v části Automatické dokončování na možnost Nastavení.

V dialogovém okně Nastavení funkce Automatické dokončování zrušte zaškrtnutí políček u možností, které nechcete používat, a potom klikněte na tlačítko OK.

Vymazání historie funkce Automatické dokončování

Spusťte Internet Explorer na ploše, klikněte na tlačítko Nástroje a potom klikněte na příkaz Možnosti Internetu.

Na kartě Obecné v části Historie procházení klikněte na tlačítko Odstranit.

V dialogovém okně Odstranit historii procházení zaškrtněte políčka Data ve formuláři a Hesla, klikněte na tlačítko Odstranit a potom klikněte na tlačítko OK.

Poznámka: Chcete-li vymazat položky webových adres, je nutné zaškrtnout políčko Historie, čímž také odstraníte historii procházení.
Historie

Složka Historie v aplikaci Internet Explorer obsahuje seznam odkazů na weby a místa prostředí Windows (jednotky a složky), které jste nedávno navštívili.
Zastavení ukládání historie

Spusťte Internet Explorer na ploše, klikněte na tlačítko Nástroje a potom klikněte na příkaz Možnosti Internetu.

V části Historie procházení klikněte na tlačítko Nastavení.

Na kartě Historie nastavte na hodnotu 0 počet dnů, po které se mají stránky v historii uchovávat, a potom klikněte na tlačítko OK.
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Bean
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 61
Registrován: 09 kvě 2009 21:28

Re: Vypnutí historie

#5 Příspěvek od Bean »

Četl jsem to. Ale nevěděl jsem, že s ním má něco společného automatické dokončování. Každopádně problém je vyřešen. :)
Děkuji za pomoc a ochotu.
Mějte se hezky. :)

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21679
Registrován: 05 pro 2009 20:08
Bydliště: Ostrava

Re: Vypnutí historie

#6 Příspěvek od Márty84 »

Nemate vubec zac! :)

Taky se mejte a treba zase nekdy :bye:

:closed:
Pokud máte dotaz, který není určen pro veřejnost, můžete mi napsat na mail marty84zavináčforum.viry.cz

Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Z časových důvodů teď budu na fóru méně často. V případě delšího čekání na odpověď kontaktujte prosím některého z kolegů (většina má mailovou adresu ve svém podpisu).

Zamčeno