Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problemy s Chrome- zobrazovanie stranok, videji, obrazkov

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Pele
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 09 pro 2013 22:10

Problemy s Chrome- zobrazovanie stranok, videji, obrazkov

#1 Příspěvek od Pele »

Ahojte .. mam problem s prehliadacom (Google Chrome) teda aspon myslim ze to je v tom .. nezobrazuje mi obrazky, PDF-ka ani videa, niekedy mi vobec nezobrazi stranku iba v podobe aka je v prilohe .. prosim o pomoc robi mi to velke problemy hlavne ak potrebujem nejake veci do skoly .. Som dost lajk co sa toho tyka .. Trva to od kedy som pouzil program (Advanced system care) co som asi nemal .. Zatial som precistil NTB Ccleaner-om a skusal som aj obnovu ale nepomohlo nic ..
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (72.01 KiB) Zobrazeno 2330 x

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Problemy s Chrome- zobrazovanie stranok, videji, obrazko

#2 Příspěvek od Roli »

Zdravím, zřejmě ta příšernost (Advanced system care) co zde nedoporučujeme cosi rozhasila.

V první řadě ji odinstaluj a pak zkus Chrome přeinstalovat, pokud nezabere odinstaluj a nainstaluj ho znovu nebo použij Firefox.

Možná by nebylo od věci dát mi sem log.txt z Rsit (viz můj podpis).
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Pele
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 09 pro 2013 22:10

Re: Problemy s Chrome- zobrazovanie stranok, videji, obrazko

#3 Příspěvek od Pele »

Ahoj, diki ze si odpisal uz som myslel ze si stym fakt nikto nebude vediet rady .. No vec sa ma tak, ze som 2 krat preinstaloval chrome a nepomohlo tak som stiahol mozzilu a na nej to robi tiez takze to asi nebude len v prehliadaci :/ .. Stiahol som aj ten RSIT ale ked som ho chcel nainstalovat vyhodilo tabulku: RSIT.exe nieje platnou aplikaciou win32. Raz mi to urobilo aj pred tym a niekde som sa docital ze to moze byt dost velky problem tak neviem .. Mas neaku radu ?

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15198
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Problemy s Chrome- zobrazovanie stranok, videji, obrazko

#4 Příspěvek od JaRon »

Roli píše:Zdravím, zřejmě ta příšernost (Advanced system care) co zde nedoporučujeme cosi rozhasila.

.
na okamih vstupim:
na 99% - a to mas teraz trest - nikdy ASC :!:
pokus sa opravit asociacie http://pcworld.cz/downloads/freeware-un ... boru-45222
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Problemy s Chrome- zobrazovanie stranok, videji, obrazko

#5 Příspěvek od Roli »

Pele píše:...... Stiahol som aj ten RSIT ale ked som ho chcel nainstalovat vyhodilo tabulku: RSIT.exe nieje platnou aplikaciou win32. Raz mi to urobilo aj pred tym a niekde som sa docital ze to moze byt dost velky problem tak neviem .. Mas neaku radu ?
Zkus nejprve radu JaRona a pak stáhni a ulož na plochu ComboFix,

V Nouzovém režimu spusť aplikaci jako Administrátor a povol instalaci Konzole pro zotavení - Recovery Console.

Poté se zobrazí okno s licenčními podmínkami které potvrdíš kliknutím na ANO,

pak ještě jednou klik na ANO a už to jede.

Celá akce trvá okolo 10 minut ale může i déle, během skenu se nepokoušej spouštět nic jiného.

Při skenovaní může být PC i restartováno nelekat se.

Upozornění: po dobu skenu vypni rezidentní štít Antiviru a AntiSpy programu,

protože Combofix se pokouší napadené soubory smazat a tyto programy mu můžou bránit.

Po dokončení skenu nebo následném restartu aplikace vytvoří log, uložený na C:/Combofix.txt

(při opakovaném použití jsou logy číslovány Combofix2.txt atd.), jeho obsah zkopíruj sem.


V případě nejasností je ZDE obrázkový návod.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Odpovědět