Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problémy s Mozillou

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
r.o.s.t.a.c.k.a
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 12 zář 2006 09:40
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Problémy s Mozillou

#1 Příspěvek od r.o.s.t.a.c.k.a »

Poslední dobou mám čím dál větší problémy s Mozillou, dnes jsem se již naštvala, odinstalovala ji, smazala registry a stáhla nejnovější verzi, znovu nainstalovala, ale problémy přetrvávají..

1) písmo - občas se stává, že je zřejmě divný font, takže písmo je malé, jakoby přerušované (jako když je málo barvy v tiskárně a tisknete), např teď tak vidím text nad smajlíkama..

2) problémy se scripty - každou chvíli mi napíše, že script se nenačítá a jestli chci počkat nebo ukončit script. U různých stránek.

3) cca měsíc mi nefunguje www.uloz.to - stránka naběhne, ale v 90% mi nic nevyhledá a když už ano, tak nereaguje na stažení, zkrátka se nestáhne. Pokud spustím uloz.to v opeře, tak vše ok a najdu i ty věci, které se mi v mozille ukázaly, že na stránce nejsou..

Docela mě to už štve a ráda bych to nějak vyřešila, nemáte nějakou radu? Nebo doporučte jiný prohlížeč, nějaký dobrý. Operu používá přítel a má ji nastavenou pro sebe, tam mu nechci hrabat, IE fakt nee a Google chrome mi taky nikdy nevyhovoval. Na mozillu jsem byla zvyklá, ale poslední dobou je to fakt katastrofa :(

Uživatelský avatar
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13400
Registrován: 26 lis 2006 13:37
Bydliště: ČR

Re: Problémy s Mozillou

#2 Příspěvek od Roli »

Zdravím, dej mi sem aktuální log z Rsit kouknu na to co se s tím dá dělat.

Ještě dotaz ovladače ke grafice máš aktuální ?
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Odpovědět