Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Drobný problém s windows prieskumnik

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
romo98
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2013 20:15

Drobný problém s windows prieskumnik

#1 Příspěvek od romo98 »

Dobry deň prosím vás mám taký malý problém s notasom win 7 home premium. Ked som stiahol torrent ( tdu 2) a už ho mam stahnuty otvorím v daemon tools a iso subor si otvorím vo windows prieskumnik a stane sa mi taká vec ze mi nechce načítať prieskumnik súbory a zlozky. Nechal som nacitat 2,5 hod a žiadny pokrok. Poradí mi niekto v com je problem? Predom dakujem :)

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Drobný problém s windows prieskumnik

#2 Příspěvek od vyosek »

Zdravim :)

:arrow: V prve rade, jste na bezpecnostnim foru

:arrow: Za druhe, hry tu neresime

:arrow: Za treti, nelegalni SW nepodporujeme, nebo se snad na P2P klientovi (torrent) nakupuji legalne hry?

:arrow: Ale tohle VSECHNO byste se dovedel, kdybyste si precetl tema v pravidlech fora s vystiznym nazvem Pravidla a skutečnosti - čtěte před položením dotazu - odkaz zde http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601 pokud byste naaahodou nemohl najit
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

romo98
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2013 20:15

Re: Drobný problém s windows prieskumnik

#3 Příspěvek od romo98 »

Ospravedlňujem sa za porušenie pravidiel fóra ďakujem za slusne napomenutie a za pochopenie
Ale všeobecná otázka: v com je problem ked mi nenacita zložky a súbory vo windows prieskumnik? Lebo v podstate to je môj problém.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Drobný problém s windows prieskumnik

#4 Příspěvek od vyosek »

Dela to u kazdeho souboru\slozky :???:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Odpovědět