Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Zpomalujísí se rychlost stahování

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
-Majky-
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 08 pro 2009 15:28

Zpomalujísí se rychlost stahování

#1 Příspěvek od -Majky- »

Zdravím, potřeboval bych radu. Když si změřím rychlost internetu, tak mi to ukáže moji normální rychlost (O2 cca 20mega/s). Jenže když si chci stáhnout jakýkoliv soubor z internetu, tak v prvních vteřinách to jde plnou rychlostí a potom se to začne zpomalovat až do řádu bajtů za sekundu...Dělá to ze všech serverů. Zkoušel jsem to přes kabel i přes wi-fi, zkusil jsem přeinstalovat ovladače, ale bez úspěchu. nevíte co s tím? Mám Windows 7 a notebook Lenovo G580.
Díky moc

Lilly [FR]

Re: Zpomalujísí se rychlost stahování

#2 Příspěvek od Lilly [FR] »

- Takže internet 20 Mbs/s : 8 = maximalni rychlost (Download = 2.5 Mb/s ) od providera O2, s tim byl vždycky problem v nestabilite, proto jsem přestoupila na providera T-Mobile.......
- Nemate nahodou FUP ?, sniženi rychlosti do dalšiho zučtovaciho obdobi.....

- Pokud ne zkuste otevřit START/SPUSTIT/do položky SPUSTIT napišeme cmd a spustime černu konzoli, v cmd napišeme:netstat a klikneme na enter
- Vyhodi se vam seznam připojeni /Mistni,Cizi adresa v TCP a stav/
- Tam uvidite za spojeni co je v klidu a co je navazano, napřiklad antivirus, skype je ve spojeni...atd
- Pokud je tam navazano spojeni od 0 - 5 max do 10 je to v pořadku, pokud je vice spojeni jak 10, obavam se zda v pc neni virus nebo spyware co bez vedomi uživatele odesila data a zatěžuje siť..

- Ja nejsem radkyně, jenom vas můžu navest, kde bude asi problem.....

DOPORUČENI:
-------------

- Zavolat do O2, zda nemaji problem a v určite oblastni zoně, kde se nachazite, nebo pokud stahujete data ja nevim z DC strongu, Torrent, Uložto.cz, tak provider to může blokovat, protože DC - Strong a dalši klienti z P2P sitě jsou na černy listině takže tam se snižuje rychlost max 2 - 4 kb/s

- Pokud to tak neni, takže aktualizovat databazi antiviraku a antispyware a udělat kompletni sken, zda tam neni trojsky kůň, spyware, virus / Virus tež zatěžuje siť/
- Dalši věc udělat z vašeho pc logo z RSIT a hodit sem stav, ale nato se musi, už podivat zkušeny radce a moderator...

:)

-Majky-
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 15
Registrován: 08 pro 2009 15:28

Re: Zpomalujísí se rychlost stahování

#3 Příspěvek od -Majky- »

Problém vyřešen. Jinak FUP nemám. Zkusil jsem přeinstalovat všechny ovladače co souvisí s internetem a potom jsem restartoval modem a valí to. Jinak to netstat jsem zkoušel a mám tam 31 spojení, ale některé jsou stejné a je tam time_wait. Spojení u kterých je napsáno, že jsou navázaná, tak je tam 13, ale některá se opakují. Viry si myslím, že tam nemám, protože je to pár dní stará instalace windows. Jinak díky

Lilly [FR]

Re: Zpomalujísí se rychlost stahování

#4 Příspěvek od Lilly [FR] »

- Ohledně CMD a přikazu NETSTAT, pokud to ukazuje TIME WAIT to je v pořadku do toho se nerata spojeni a zatěž, jenom to co je SPOJENI NAVAZANO, tam se sečtou spojeni, pokud jsou tam nezname připojeni a nevite co to je, zkuste pak někdy projit antivirakem a antispyware hloubkovu kontrolu, občas se to fakt někdy vyplati...... :)

- Takže, problem je zde vyřešen......naschle.... :worship: :offtopic:

Zamčeno