Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Opera

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
TQMAS
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 28 črc 2007 13:08

Opera

#1 Příspěvek od TQMAS »

Ahoj.Při instalaci nové verze Opery mi vypli elektriku.Po nastartování počítače jde vše až na Operu.Jak jí otevřu,tak mi chybí šipky ,,vzad a vpřed,,a nereaguje tlačítko ,,menu,,takže nemůžu hnout skoro s ničím a nedostanu se k žádnému nastavení.Při nové instalaci mi vyskakuje hláška ,,chyba instalace-instalátoru se nepodařilo nahradit soubor Extra\missing plugin.svg. Chybový kód 9,, a instalace se ukončí.Poraďte prosím co s tím,nevím ani kde začít.Děkuji.T.

Uživatelský avatar
Alidaris
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 166
Registrován: 05 pro 2010 16:48
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Opera

#2 Příspěvek od Alidaris »

Zdravim, skuste ctrl + alt + del - Procesy a ak tam je "Opera.exe" tak dajte ukoncit proces.. potom ju odinstalujte a chodte do zlozky kde bola nainstalovana, ak tam nieco ostalo zmazte to. Stiahnite znovu a nainstalujte
Obrázek

TQMAS
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 28 črc 2007 13:08

Re: Opera

#3 Příspěvek od TQMAS »

Přesně tak sem udělal ale stejně nejde odinstalovat.Píše:Funkce kterou chcete použít se nachází na sítovém prostředku který není přístupný.

Uživatelský avatar
Alidaris
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 166
Registrován: 05 pro 2010 16:48
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Opera

#4 Příspěvek od Alidaris »

Tak toto necham na radcoch :) ja by som asi pouzil nejaky soft na odstranenie, killbox alebo co ale nemam s tym programom skusenosti, tak sa hadam vyjadri dakto kto ma
Obrázek

TQMAS
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 28 črc 2007 13:08

Re: Opera

#5 Příspěvek od TQMAS »

Dobře,zatím děkuju.T.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Opera

#6 Příspěvek od motji »

Dobrý večer :)
Zkoušel jste obnovu systému?
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Zamčeno