Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

problém s routerem nebo nastavením prohlížečů, nebo viry?

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Klisnic
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 36
Registrován: 01 pro 2008 13:37

problém s routerem nebo nastavením prohlížečů, nebo viry?

#1 Příspěvek od Klisnic »

mám ještě jeden dotaz ohledně routeru. Internet mi jde, ale spíše jsem zvědavý. Ten můj router má svou stránku, kterou když zadám do prohlížeče, tak musím napsat uživatelské jméno a heslo. Když se tam pak přihlásím, tak můžu měnit nastavení routeru přes tuhle stranku apod. A tady mě právě zajímá jedna věc. Vždy když se přihlašuji, tak napíšu uživ. jméno a heslo. Napíšu ho dobře, kliknu OK, ale vše co napíšu se vymaže a uživ. jméno a heslo musím napsat znovu, pak dám podruhé OK a dostanu se do nastavení. Stane se to vždy když se tam připojuji z prohlížeče poprvé. Když se pak odhlásím a chci se přihlásit znovu, tak to už chce uživ. jméno a heslo pouze jednou. Ale když vypnu celý prohlížeč a znovu zapnu celý prohlížeč, tak to pak zase chce zadat 2x. Zkusil jsem vymazat Cookies, ale nepomohlo to. Dělá to, jak v mozille, PS3 prohlížeči tak i v IE. V IE se mi zobrazí přihlašovací okno a je tam i tento text - Upozornění: Tento server vyžaduje odeslání uživatelského jména a hesla v nezabezpečeném formátu (základní ověření bez zabezpečeného připojení). Myslíte si, že to je nějaká závada? Nebo spíš je problém v nastavení? Jako internet mi jde, ale napadlo mě jestli to není vir, závada nebo něco. Předtím jsem si toho nevšiml, jenom jsem si nyní měnil heslo a právě jsem si toho všiml. Né že by mi vadilo pár kliků navíc, ale nevíte, jak tohle přenastavit? Ptal jsem se na pár fórech, ale nikdo se neozval. Předem díky za radu.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s routerem nebo nastavením prohlížečů, nebo viry

#2 Příspěvek od sudanec »

Prosim vas, precitajte si nase pravidla. Okrem ineho tam najdete, ze je zakazane zakladat viac vlaken pre 1 problem..

http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=5& ... 84#p887784
Obrázek

Zamčeno