Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

error ssl_error_access_denied_alert

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
RANKO
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 29 črc 2007 07:46
Bydliště: BA - SK

error ssl_error_access_denied_alert

#1 Příspěvek od RANKO »

Zdravím,. viete mi prosím pomocť s touto chybovou hlaškou? error ssl_error_access_denied_alert Notebook je takmer nový. etšte pred týždňom to šlapalo a teraz sa mi nedá prezerať e-mail na azete. Prehliadač Firefox aj Chrome to isté. Skúšal som vypnúť antivir aj firewall. Už sa s tým jedujem druhý deň. Taktiež sa mi nedá nainštalovať Avast, takže mám len neaký F secure safe. Ďakujem

RANKO
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 29 črc 2007 07:46
Bydliště: BA - SK

Re: error ssl_error_access_denied_alert

#2 Příspěvek od RANKO »

Žiadny nápad? :?:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: error ssl_error_access_denied_alert

#3 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Toto asi nebude virový problém. Pokud budu googlit, našel jsem např. toto: https://www-clickssl-net.translate.goog ... _tr_pto=sc . Jde o chybu zabezpečeného připojení.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

RANKO
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 91
Registrován: 29 črc 2007 07:46
Bydliště: BA - SK

Re: error ssl_error_access_denied_alert

#4 Příspěvek od RANKO »

A to mne ten guugl nemohol najsť takúto stránku? Ďakujem, idem to skúsiť.

Podarilo sa, ďakujem ešte raz. V antivire som odznačil "Ochrana procházení internetu, blokuje nebzpeční weby" Tak dúfam že tu čoskoro nebudem so zavírením otravovať :)

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118152
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: error ssl_error_access_denied_alert

#5 Příspěvek od Rudy »

OK, nemáte zač! :-)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno