Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Avast version 5.0 is here

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Odpovědět
Zpráva
Autor
PetrTl
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: 27 úno 2008 11:47

Avast version 5.0 is here

#1 Příspěvek od PetrTl »

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

rousini
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 25 led 2008 16:34

Re: Avast version 5.0 is here

#2 Příspěvek od rousini »

Congratulations to Alwil, mainly for free solutions... :worship:

Moc se mi :wub: nové GUI, musím se mrknout na změny oproti 4.8 a asi vyzkouším na dětském PC. Určitě by to byl dobrý námět do magazínu... :wink:
V nekomerční zóně prosím TYKAT...

petison
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 05 lis 2007 16:15

Re: Avast version 5.0 is here

#3 Příspěvek od petison »

Tak jsem ho nainstaloval a šlape bez problému.Nové GUI je moc povedené.Češtinu nastavíte pomocí settings - Language, kde stáhnete balíček s češtinou, která se sama naistaluje. :) Nezatěžuje tolik počítač oproti starší 4.8
Dále zde máme novinku v placené podobě a to avast Internet Security 5.0

Uživatelský avatar
Blluemartin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 160
Registrován: 12 led 2010 14:18

Re: Avast version 5.0 is here

#4 Příspěvek od Blluemartin »

No ja si myslim ze avast 5.0 je celkom dobry kedze ma antivirus antispyware a firewall (a ine funkcie) mohol by dosiahnut eset za ktory sa plati :lol:
ale sam som ho neviskusal teraz by sa mali ukazat jeho chyby som zvedavy :happy:

petison
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 28
Registrován: 05 lis 2007 16:15

Re: Avast version 5.0 is here

#5 Příspěvek od petison »

Blluemartin píše:No ja si myslim ze avast 5.0 je celkom dobry kedze ma antivirus antispyware a firewall (a ine funkcie) mohol by dosiahnut eset za ktory sa plati :lol:
ale sam som ho neviskusal teraz by sa mali ukazat jeho chyby som zvedavy :happy:
Pokud se nepletu tak firewall má pouze verze internet security a ta je placená.Verze home,která je zdarma firewall nemá.

Ervd
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 177
Registrován: 04 úno 2007 10:47

Re: Avast version 5.0 is here

#6 Příspěvek od Ervd »

Zas misto aviry zkusim chvili avast :)

btw take musim souhlasit, ze interface se velmi povedl. :worship:

rousini
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 25 led 2008 16:34

Re: Avast version 5.0 is here

#7 Příspěvek od rousini »

Avast Free Beta z GooglePack mi nechtěl chodit na WxpPro. Jelikož je to postarší pracovní NTB (chcípáček), tak jsem to nehrotil a nechal bezproblémovou Aviru + SpyDr.
Myslím si, že Avast je rozsahem ochrany a uživatelským komfortem (úroveň detekce nejsem sto detailně posoudit) bezkonkurenční free AV.
V nekomerční zóně prosím TYKAT...

roxtedy
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 5
Registrován: 30 lis 2006 09:43

Re: Avast version 5.0 is here

#8 Příspěvek od roxtedy »

čau borci, jak jste s avastem spokojeni? Já ho dříve nepoužíval kvůli nepřehlednému GUI připomínající přehrávač a díky více spustěným aplikacím, taky sebeochrana myslím ani neexistovala. Ale TED nová verze 5 je super, v paměti je spušten pouze jedna aplikace(avast). Sebeochrana vypadá funkčně, nastavitelné aktualizace( u AVG free poze jednou denně) residentní štíty vypadají robusně, jsem zvědaví na nový štít a to behaviorální štít...Oproti AVG, které ani nekontroluje ukládané soubory z internetu, vypadá zatím avast suprově...

Peskora
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 16
Registrován: 02 úno 2008 17:45

Re: Avast version 5.0 is here

#9 Příspěvek od Peskora »

čau borci, jak jste s avastem spokojeni? Já ho dříve nepoužíval kvůli nepřehlednému GUI připomínající přehrávač a díky více spustěným aplikacím, taky sebeochrana myslím ani neexistovala. Ale TED nová verze 5 je super, v paměti je spušten pouze jedna aplikace(avast). Sebeochrana vypadá funkčně, nastavitelné aktualizace( u AVG free poze jednou denně) residentní štíty vypadají robusně, jsem zvědaví na nový štít a to behaviorální štít...Oproti AVG, které ani nekontroluje ukládané soubory z internetu, vypadá zatím avast suprově...
Spokojenost veliká,zatím.Tak doufám,že to vydrží.Měl jsem eset,ale plno věcí nefungovalo jak mělo,ale s avastem no problém.

tosed
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 51
Registrován: 23 led 2010 18:22

Re: Avast version 5.0 is here

#10 Příspěvek od tosed »

Chcem sa spýtať, ako ste zatiaľ spokojný s novým avastom? Odporúčate ho, alebo ešte radšej zostať u staršej verzie?

rousini
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 25 led 2008 16:34

Re: Avast version 5.0 is here

#11 Příspěvek od rousini »

Na to asi nebude fundovaně schopen odpovědět nikdo. Pokud se nevyskytne individuální problém nic nenasvědčuje tomu, že by sis měl pohoršit...
Starýho 4.8 jsem neměl, ale 5.0 má obdobné systémové nároky jako Avira...
V nekomerční zóně prosím TYKAT...

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Avast version 5.0 is here

#12 Příspěvek od james008 »

tosed píše:Chcem sa spýtať, ako ste zatiaľ spokojný s novým avastom? Odporúčate ho, alebo ešte radšej zostať u staršej verzie?
Na takoveto soudy je jeste prilis brzy...sotva se narodil...jeste nemluvi...a tak vhodny verdikt bych si troufal vyvodit po tak mesici dovu ostreho provozu..a to jeste s vedomim ze jsem neotestoval vsechny mozne veci ve vsech moznych dostupnych podminkach... ja treba sve ovce nechavam u stareho a az casem uvidim jak dal ;-) ..jinak se obecne ridim ze u kazdeho noveho vyrobku navic cekam par verzi nez se vychytaji prvni bugy hlasene z provozu ;-) (verzi mysleno v radu jedne generace.. treba 4.0 ne 4.1 ne a 4.2 uz povetsinou nasazuju... zalezi na tom jak ktery vyrobce oznacuje relasy...)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

generals
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2010 14:53

Re: Avast version 5.0 is here

#13 Příspěvek od generals »

Zdravím, mám problém s Centrem zabezpečení Windows Vista. DO včerejška vše běželo v pohodě a dneska mi najednou Centrum zabezpeční hlásí, že na notebooku není v provozu žádná antivir. a antispy ochrana a že je FW vypnutý. Přitom avast!5 free a Outpost FW 2009 Free mám zapnuté a vykazují aktivitu. Zkoušel jsem avast přeinstalovat, ale bez efektu. Nevíte, co s tím? Hlášení jde sice vypnout, ale moc se mi do toho zrovna nechce...

rousini
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: 25 led 2008 16:34

Re: Avast version 5.0 is here

#14 Příspěvek od rousini »

Pokud v TaskManageru jsou zobrazeny procesy Avastu a Outpostu, tak není lepší cesty než poslat centrum zabezpečení do důchodu. Pro jednoduchost indikace činnosti ponechat zobrazení ikon na liště...
V nekomerční zóně prosím TYKAT...

Uživatelský avatar
Blluemartin
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 160
Registrován: 12 led 2010 14:18

Re: Avast version 5.0 is here

#15 Příspěvek od Blluemartin »

windows nemusi detekovat vsetky antiviry... ked procesy bezia avast je zapnuty :)

Odpovědět